Přejít na výpis diskuzí

Proroctví

FILM 27.4.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasný! *3* *4* *5*
  • super film trochu som sa bála ale inak OK... *6* *6* *6* *8* *8* *8* *4*
  • Dobrej film, trochu blbost ale dobrý. *3*
  • je to moc super film. ale moc jsem nepochopila co to byli ti mimoni a proč to slyšeli jenom ti dva malí a ten kkonec jsem nepochopila...jako že jsou v nebi? ale proč tam v tom obilí byli sami??prosím vysvětlete mi to někdo
  • Další z mnoha filmů o konci světa....
    Musím říci, že zpočátku mi film přišel velice zajímavý, i když jsem tušila, že opět půjde už o mnohokrát omýlané téma /konec světa/, i když jsem si předtím obsah filmu vůbec nepročetla. Byly tam takové až strachlivé momenty /např. se čtyřmi postavami neznámých mužů, resp. ufounů či jak je mám nazvat/. Scénář byl jinak dosti plytký, některé scény a chování hlavních hrdinů přímo nelogické. Nicolas Cage by měl začít přijímat role postarších "tatíků", neb v jeho věku se absolutně nehodí hrát takovouto roli. Nemám nic proti tomuto herci, jen je prostě na něm už vidět jeho věk. Jenom nechápu, proč se ve všech filmech pořád tváří a hraje skoro stejně, ať už jde o jakékoliv téma. Ten jeho pověstný smutný pohled bernardýna asi pořád láká do kin.;-) Ale všechna sláva Nicovi, v podstatě to herecky dost držel, resp. byl asi jediný výraznější lidský element z celého filmu. Katastrofické scény byly dost realisticky provedené, jakoby kdybych tam přímo v nich byla a zažívala to na vlastní kůži, i když ne všechny triky byly perfektní a uvěřitelné. Konec filmu mě však dosti zklamal. Ze čtyř tajemných němých chlápků se "vyklubali" ufounci s postavami étericky vyhlížejících baleťáků.:-o Malýho kluka a holku naložili na své vesmírné plavidlo společně se dvěma králíky a tatíka nechali svému osudu... Jakožto i celé lidstvo na planetě Zemi. Konec jsem nějak nepobrala, ale evokovalo mi to Adama a Evu a strom života, jenomže na nějaké nové neznámé planetě, kde to vypadalo skoro jako v tom ráji. Hodnotím 8/10. Ale možná je to nadhodnocené...
  • Dost zajímavý a poučný film ve smyslu toho, jak můžem dopadnout, když to tady pujde takhle dál a také, že mimozemská civilizase existuje. Ať si to každý přebere a těm více všímavým to dojde :)
  • Dalibor-77
    Pěknej film
  • ThePiskoz
    Film je dobrý, ale u konce je to strašně pohádkové. Obsazení herců skvělé.
    Takové filmy vždy povzbudí.

    Můj názor! :-)
    • neo_ap
      Vidím to stejně. Ten film je úžasný. Ale ten konec ….Nějak to holt skončit muselo. *5*
  • joey.jordison

    super !!

    opravdu skvělej film *14*
  • wendy92

    Super

    Úžasnej film!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit