Přejít na výpis diskuzí

Komisař Rex

FILM 4.3.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nádhernej ovčák rex😍

  • Nejhezčí je Rex :) A až pak nějakej ten chlap,ale ten Mark je u mě na posledním místě.
  • hurvinkova
    rex naš *14* *14* *14*
  • Nejlepší pro mě byl Kristian a Alex.I Marc se mi líbil ale Ne Tak moc jak alex.Ja jsem se do Alexe zamilovala.Marc taky není špatný ale Alex byl hezky už od té doby jak tam nastoupil kdežto Marc až potom ja se ostříhal
  • sabinapastykova
    Ahoj Artur bylo to v díle "Kůň za miliony". *3*
  • Carolo Kristian tě nechce tak to pochop a s fanynkama se setkáva furt a lezou mu na nervy.
  • Nevíte někdo ve kterém dílo to bylo?Jak Alex zachránil Kristyána z té stodoly co hořela?DĚKUJI
    • Dobrý den to bylo v díle kun za miliony.Ale me se osobně líbil díl novacek když tam alex poprvé nastoupil.A nebezpečný úkol to byl taky dobrý díl.
  • Ani jednoho štoki a kristian jsou blbci nejlepší a nejhezčí je Alex Pschill jako Mark čau *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Koho máte rači Štokiho nebo Kristiána?
    • rozhodne Kristiána *14* *14* *14* *14*
  • Kristián je blbec toho nesnáším,kdyby neměl kolegy tak by byl už dvakrát mrtvej.BLBEC
    • drz hubu kazdej hraje roli podle textu , ne podle toho jakej je :)ja sem mluvila s kristiánem( Heinzem ) osobne a je super *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit