Přejít na výpis diskuzí

Kouzla Králů

FILM 23.12.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pisnicka

    tak pardon nejak me to spatne skocilo tady je ta spravna adresa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* : http://www.youtube.com/watch?v=FmjE-v1OGYU *14* *8*
  • Kouzla králů

    Lidi,Martinu Krausovi je dokonce 26 let...to byste neřekli co? *1*
    • armygirl

      Re: Kouzla králů

      no to teda ne, hlasem možna ale vzhledem ani omylem *1*
      • Re: Re: Kouzla králů

        to je blbooost aby mu bylo 26 , kdyz nekde psali rozhovor s nima a petra ( princezna ) rikala ze martin i kdyz je mladsii by byl uzasny zenich a petre je snad 22 bo 23 takze blbost aby mu bylo 26 *3* ale nevim neviim je to moznee
        • armygirl

          Re: Re: Re: Kouzla králů

          ted sem zas na internetu nasla ze petře je teprve 19 *1* a pak se v tom vyznejte *1*
          • Re: Re: Re: Re: Kouzla králů

            no ja vcera nasla ze on po maturite dva roky pracoval a sel az potom na vejsku a ze mu je 21 coz je blbost estli je tedka v tretaku a pred tim dva roky pracoval takze internet vladne svetu nu
  • zpráva

    pohádka kouzla králů jsem vyděla a byla moc hezká *1* a srandovní *1* moc se mi líbyla verča *3*
  • ales.marcan.5
    krasna pocadka jetam i krasna pisnička ta buchet je spousta je to krasna pochadka *16* *12* *11* *13* *9* *8* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Skvělá pohádka,strašně krásná miluju ji asi od svých 6ti let *14* *15* ,je to pohádka která vás udrží u obrazovek a je v ní vše srozumitelné! *15*
  • Nádherná pohádka

    Opravdu nádherná pohádka. Moc se panu Zelenkovi povedla. Gratuluji *3*
  • martin kraus

    martinu krausovi by mělo bejt v rozmezí 21-23 když studuje třetí ročník na JAMU ;) jinak pohádka suprová, pořád na ni koukám. Hudba taky moc hezká a o hlavním herci ani nemluvim:D fakt moc peknej kluk, stestí meli ti co ho už nekdy potkali:D..všechy písničky jsem sehnala jen závěrečnou "Kouzla Králů" kterou nazpívali Jiří Škorpík a Dasha, nemůžu nikde sehnat tak kdyby tu někdo našel dobrou kvalitku, tak dejte vědět. jinak pohádka má u mě 100% :-* *14*
  • Fanfán ? Ani náhodou...

    Musím předeslat, že pana režiséra Zelenky si velmi vážím. Filmy Nesmrtelná teta, Requiem pro panenku, Karlínská balada, Rebelové, Hodina klavíru nebo nejnověji Kanadská noc, ukazují šíři a rozmanitost jeho režisérské práce. Kouzla králů se však ne zcela vydařila. Čím začít? Apelem na profesory JAMU, neboť mluva (dá-li se tak nazvat šumlování a drmolení) hlavního představitele Tadeáše byla otřesná. Není mi jasné, jak s takovou artikulací mohl projít do třetího ročníku. Místy mu nebylo rozumět vůbec a pokud promluvil, veškerý dojem (z jinak docela slušné pohádky) byl pryč. Martin Kraus má výraznou mimiku, neokoukanou tvář, ale to je bohužel vše. K tomu, aby se mohl řadit mezi herce, mu zbývá ještě předlouhá cesta. Mluvený projev, ať se vám to, milé fanynky, líbí nebo ne, totiž k hercově výbavě neodmyslitelně patří. Možná Tadeášovi a pohádce uškodila i přehnaná prezentace - člověk pak očekával něco velmi výjimečného a to se bohužel nekonalo, do Fanfána Tulipána má Martin Kraus skutečně hodně daleko. Překvapilo mě, že tak zkušený režisér, jakým pan Zelenka bezesporu je, se spokojil s takovým huhňáním, a že se o nápravu nepokusil ani režisér zvuku při postsynchronech. Co se týče samoúčelně vložené taneční scénky v pekárně, ptám se - proč? Takovéto choreografické "lahůdky" jsme vídávali ve filmech v 70. letech a pár základních kroků a la Ogoun už teď bohužel nikoho nenadchne. Když už tanec, museli by ho oba hlavní představitelé zvládnout, což se nestalo. Díky alespoň za herecký výkon pana Abrháma, který s věkem neztrácí nic na svém charisma, spíše naopak. Paní Šafránková se při tak malém prostoru (obrazně i doslova), který jí byl dán, vryla do paměti asi každému divákovi. A tak kromě již zmíněných manželů pana Abrháma s paní Šafránkovou zanechali pozitivní dojem i oba rodiče - p. Smutná a p. Skopal a samozřejmě kejklíř p. Dejdara. Tadeáš celkový dojem bohužel spíše rušil a princezna - půvabná, ale nemastná, neslaná. Škoda, snad příště. Budu držet palce.
  • Pohádka ..

    Třetí princ ? to je pěkná pohádka ? mno špatná není,ale není ani úžasná. Připadá mi chvílema vyvolává spíš deprese než radost. Pohádka má snad pobavit, rozesmát, měl by nám zůstat úsměv na rtech po jejím slhlédnutí ..to se mi teda po pohádce Třetí princ nestává ( nebo Sedmero krkavců). Tyhle pocity ale mám vždycky po pohádce Princezna ze mlejna a další nové pohádky ..právě pěkné písničky a taneční vystoupení v pohádce působí moc pěkně ..kýčovitý ? možná,mno a co ..kolik nových trapných filmů o sexu se teď natáčí ..jedna další pěkná pohádka to nezachrání ale zpříjemní den.
  • zpráva

    *7* *14* *3* *8* *1* *1* *3* *9* POHÁDKA JE HEZKÁ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit