Přejít na výpis diskuzí

Král Artuš

FILM 4.3.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    Film by to byl celkem dobrej,ale zklamali mě že tam nechali zemřít Lancelota... *16*
  • děs

    4 slova děs hruza a bída
    • Re: děs

      ty jsi blazen bez se lecit.tobe se asi libi ulice a ordynace v ruzove zahrade co ty bukvicko...velice kvalitni snimek to je
    • Re: děs

      Někomu se líbí a někomu ne.... každej člověk může ríct svůj názor. Mně se třeba líbí, ale moje kamarádka z něj až zas tak nadšená neni a taky jí nenadávám a nenapadám jí. Sama totiž nějaký výtky taky mám, ale asi bych nenašla film, kterej by byl na 100% podle mých představ. *4*
    • Re: děs

      Jo seš fakt blázen že to sem píšeš *16* a neni to DES,HRŮZA A BÍDA nebo co to tam píšeš *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale jinak je ten film BOMBA *14* *14*
    • Re: děs

      ty si asi potom des hruza a bída ked sa ti ten film nepaci *5*
    • Re: děs

      des hruza a bida je tak mozna to ze si sem vubec psal svuj nazor! a poku dobre pocitam tak DES HRUZA a BIDA jsou 3! slova... tak si priste rozmysli az nekam budes cpat tvuj nazor.
      • Re: Re: děs

        pokud vim tak ...tohle je diskuze...takze nechapu co mas za problem...a ja si taky myslim ze ten film nestoji za nic a navic takovych historickych , hrdinskych velkofilmu uz bylo dost a zacina to byt ....pekna nuda...... *9* *13* *7*
      • Re: Re: děs

        Mas ti pravdu ten film je super a ten doticny co tam napisal ten komentar asi nevie ratat
        *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit