Přejít na výpis diskuzí

Království nebeské

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smokie

    Království Nebeské

    Nádherný film plný emocí, vztahu mezi lidmi, něhy a lásky. Při tomto filmu jsem se úplně zasnila do jiné doby. Mezi oddané a věrné rytíře, lásku a cit, upřímnosti a odvahy. Nádherný příběh v hlavní roli s úžasným hercem Orlandem Blooem a zajímavou herečkou Evou Green. Krásně ztvárněný velkofilm.
    • Re: Království Nebeské

      čau, nevíte někdo jestli není někde k sehnání režisérská (prodloužná) verze tohodle skvělýho filmu? dík
  • Bez kritiky - úža snímek!

    Bylo to výborně zpracovaný historický téma, jehož problematika se mimojiné dotýká i současnosti. Úžasný film, skvělý zpracování a výkony herců excelentní. Ani chviličku jsem se u toho nenudila a hltala to jednim dechem. Dvěmi slovy .... jsem nadšená *3* a Orlando *14* neni co dodat .... je fantactickej!!!!!
  • bomba film

    Svatá pravda,zrovna jsem ten film skouknul a mohu říci,že jsem ho viděl ze vším všudy asi 80 krát a nikdy mě neomrzí,kdo tomu nechápe tak at na to ani nekouká,film jako je POSLEDNÍ SAMURAJ,GLADIATOR,TROJA jsou prostě PECKY,ale KRÁLOVSTVÝ NEBESKÉ tohle je opravu krásnýyyyy,není co dodat *4* a Eva Green,je sQvěla *14*
  • ZAUJALO MĚ TO

    Filmy mě většinou nudí, málokterý s chutí shlédnu celý, obyčejně usnu, natož abych o nich dále přemýšlela a chtěla je znova vidět.
    Jedinou vyjímkou z poslední doby jsou GLADIÁTOR a KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ. Přitom nejsem krvelačná, drsné scény se mi hnusí, tak tomu ani sama nerozumím.
    Jsem si vědoma, že velký vliv na můj dojem měla i hudba. Fakt se mi to moc líbilo.
  • pecka

    Tento film je pekca a to obsazení je dost dobrý *3* *3* *3* *3* *3*
  • Bylo to super

    Ty scény nebyli protažený ani nechutný.A Orlando je krásnej *14* .Jediný Fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • ostnatydrat

    Super film

    Tento film je opravdu super!!!!!!!!
    • Super film

      Zatím nejlepší historický film který jsem viděl..Všechno skoro podle pravdy což je u historických filmů rarita...fakt bomba,hudba,bojové scény i rozhovory,to umí jenom ridley scott..fakt tleskám je tak dál a víc historických filmů...
  • Fůůůůůj!

    Fuj,fuj,fuj! Bylo to strašný!!!!!*16* Příšerně protažený ty nechutný scény!*9* Jediný pozitivum bylo to,že Orlando je docela hezkej,ale jinak je to hrůza...
    • Re: Fůůůůůj!

      tak jestlize rikas fuuj---tak nerozumis filmu a tomu co chce reziser vyjadrit
    • Re: Fůůůůůj!

      ani nerozumiš te době nerospoznaš novověk od starověku a ten film si posodil-la dost špatně možna je starši ale dobry a ty sceny nejsou špatne *8*
  • Skvělí

    Tento film je nejhezčí který jsem kdy vyděl. Zatím žádný se mi nelíbil tolik jako tento *4* *4* *4* *4* vyděl jsem ho už asi stokrát
  • .....

    Kortusie- Ty podle tebe protazene sceny....delaji ten film cim je ,...v tom filmu neslo o boj,..podstata toho filmu byla v tom ze je valka uplne zbytecna ..... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit