Přejít na výpis diskuzí

Krasavec Beauty

FILM 17.3.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beauty

    je to opravdu uzasne krasny film!je to sice hrozne smutny...ale moc krasny film!ale nejhezci tam byl BEAUTY!! *14*
  • Tento film

    Musím říct,že tento film je úžasný.V mém případě mu hodně přidává hudba,kterou si právě pouštím.Příjde mi mnohem dojemnjší a srdečnější než třeba Titanic,protože jeho zkázu si lidé zavinili sami,kdežto v případě Krasavce je na místě obrovská nespravedlnost.Přiznám,že jsem u něj nebrečela,ale nikdy mi moc nechybělo,jsem totiž ten méně citlivější typ lidí,ale tento úžasný film zbožňuji :).Miluji smutné filmy...
  • hougerka.edward

    Krasavec

    Poprvý sem tenhle fiml viděla když mi bylo nějakých 5 let.....strašně mě zaujal ten kvásnej koník Beauty...ten film jsem jako malá měla nejraději....i když jsem ho nějak nechápala......měla jsem ho doma nahranej...a pak se i ta kazeta někam stratila a já už ji víkrát newiděla=´´(.......o asi tak 6-7 let později sem ten fiml viděla v televzi.....okamžitě jsem věděla o co se jedná a pochopila jsem o co všechno v tom filmu jde....strašně jsem brečela jak umřela Zrzka a co všechno udělali Krasavcovi.....mno nic méně ten film patří stále mezi moe oblíbené a je velice dojemný i když smutný...I ♥ This FILM!!!!♥♥=o*xo* *14* *14* *4* *3* *
  • sharen7

    dokonalýýý

    opravdu krásnej film...a hlavně pro milovníky koní je super že to vypráví ten koník prostě fajn *4*
  • suskin1

    Super film!

    Je to fakt uzasnej film a hlavne hrozne dojemenj.Kolikrat jsem u nej brecela.
    • dendisek3

      Re: Super film!

      to ti teda řeknu!Je to asi ten nejkrasnejsi film co sem kdy videla ,hlavne dojemnej a tky smutnej a tky sem u nej brecela ptz to nejde nebrecet!
      • Re: Re: Super film!

        To mas pravdu ja taky furt brecela tenhle film je proste neuveritelne krasne dojemny ;)) *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit