Přejít na výpis diskuzí

Kriminálka Miami

FILM 4.3.2007 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CSI

    Miami nejjj týýjoooo...Lovuju tůten seriál..... *14* NY byla nuda a co se týče Las Vegas, ta neni k zahození, ale tak jako nejzajímavější je u mě zatim Miami..... *3*
    • crazy-x

      Re: CSI

      souhlasím!!!!! *15* *3* *3* *3* *14*
  • werussak92

    natalia boa vista

    Natalii hraje Eva La Rue *1*
  • luca591994

    natalia boa vista

    hele, nevite nekdo kdo hraje natalii boa vistu? ja to nemuzu najit.
  • luluvamp

    sůpa

    CSI Miami a CSI Las Vegas jsou skvělé seriály.Ryan je hrozně sexíííí......Nick taky není k zahození...navíc tam hraje má néj herečka-Emily Procter.CSI NY je děs....vůbec se mi nelíbí....V Miami mě vždy uchvátí Horatio-ty jeho brejličky.... *5* ...I LOVE CSI... *14* *14*
  • ryAn

    tak hele:Ddneska tam byl ryan:Dnení sladkeeeeeeeeeej?já jenom on tam hraje každej den:) a úpe z nho šílím...chytrej klučík:)....miluju:-*** *14*
  • Zefron♥

    dneska tam byl Zac Efroon!!! sem uplne cucela, sice tam se svým brášinem vraždil ae i tak supeeer♥!!! *14*
    • mustang44

      Re: Zefron♥

      na ten díl si vzpomínám byl super....ještě víc super díky Zacovi *14*
  • NEJ SERIAL

    CSI MIAMI je nej serial na světě...májí skvělé případy...dobře obsazené role...Csi Miami patří mezi nejsledovanější Seriály na světě! *4*
  • best!

    kriminálka je nej a nejvíc sexi je Eric Delko!!!!! *14* akorat skoda ze uz konci ńa nove 3 rada i 2 doufam ze co nejdriv zacnou vysilat 4 řadu......... *9* *9*
  • Super!!!

    je to sqělá kriminálka....která vždycky vshechno vyřeží... *3*
    • Re: Super!!!

      jj Hlavně Horatio všechno vyřeší:) *14* *14*
  • je dobrej

    Jo Kriminálka Miami je dobrá ale s tím že u nás New York nebyl vysílán nemohu souhlasit *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit