Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suprovej seriál

    Kriminálka New York je suprovej seriál.Hrozně moc se mi líbí už od prvního dílu jsem věděla že bude můj nejoblíbenější seriál a také jsem věděla že moje oblíbená postava bude Mack Taylor. *14* *14* *14*
    • Re: Suprovej seriál

      Až po Eddiem *1*
      • werik

        Re: Re: Suprovej seriál

        mno tak ať se nehádáme tak jsou super oba ju? *3*
    • Re: Suprovej seriál

      Úplně s tebou souhlasím Mac Taylor je nejjjjjjjj!!!!! *3*
  • Supeeer seriál

    I LOVE CSI:NY *14* .I LOVE DON FLACK *14* .
  • série

    nevíte kde se daj sehnat 1,2,3,4 a 5 serie pokud pls napište díkes
  • :)

    je to fajn seriál...ale an CSI Las Vegas a Miami to porstě nemá... *13*
  • Danny Messer

    Super seriál. Najkrajší je Danny Messer ( Carmine Giovinazzo ) *4*
  • Mac and Stella

    ahoj chtela jsem se zeptat jestli se nekdy v prubehu 4 nebo 5 či 6 rady daji dohromady Mac se Stellou mooc by me to zajimalo vite to nekdo?
    • werik

      Re: Mac and Stella

      no ve 4 a v 5 určo nn,ty už jsem viděla a k ničemu tam nedošlo.........a 6 jsem ještě neviděla(ale to zatím nikdo....pokud si dobře vzpomínám premiéra by měla být letos na pozdim v USA....) takže se musíme nechat přakvapit.......uvidíme co se stane v zatím poslední řadě,ale byla bych docela ráda kdyby se dali dohromady,byl by z nich hezkej pár *3*
  • 149.149

    Mac

    Mac Taylor je prostě nejvííc borec...a CSI:NY je lepší než Las Vegas a Miami,víc mě to přirostlo k srdci *14* a hlavně MAC-> Gary osobně je skvělej herec..ta role mu pasla! *14*
  • vrtulka

    :(

    Lidičky nevíte někdo jestli v tý přestřelce na konci páté série někdo zemře? doufám, že ne *9*
    • Re: :(

      vrtulka: nevím nejsem si jistá ale zdá se mi že zemře tá Jessica Angelová.. ona myslím chodila Flackem.. škoda tá byla v pohodě *9*
    • veverkaveve

      Re: :(

      no podle toho co jsem slysela ja tak ne ale ty nasledky střelby budou takové prostě nikdo neumře akorat Danny mozna bude ochrnuty mozna to nwm jiste
    • werik

      Re: :(

      no nikdo by neměl umřít(pokud jsem dobře četla),ale je jistý že to někdo z nich "koupil"
      • vrtulka

        Re: Re: :(

        ajejej to není dobrý *9* to jsem teda pěkně napnutá *3*
  • vrtulka

    6. série

    23.9. začla v Americe 6. série. doufám, že se co nejdřív dostane i k nám *4*
  • deedee14

    Nevite

    ahoj nevíte v jaky serii a v jakym dile je criss Angel diky *4*
    • gunny

      Re: Nevite

      Je to série 3 díl 18.
      Sleight Out of Hand

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit