Přejít na výpis diskuzí

Kruh

FILM 4.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • almen
    to je ten nejhorsí film na celem svete
  • Hm..mě to teda jako horor nepřišlo spíš jako že to bylo smutný ale i legrační *1* ale musim říct že sme se kuli tý Samaře nechtela ani jit sprchovat nebo si dojít na WC *1* *1*
  • fakt FAKT FAKtdobrý horror *14*
  • tento film je považován za hororo mně to jako horor nepřipadá spíš jen takoví slabší horor než takovej ten klasický desiví horor ale stejně jeto dost dobrej film až na tu kazetu ta mně fakt vydesila hlavně ta ženská.
  • Já nvm..bud jsem to nějak nepochopila..ale mně to jako horor nepříde...spíš smutný..ani se nebojim po tmě nebo ve vaně..a to mám z většiny hororů vítr..!! :D Asi sem fkt psycho, protože každej tady píše jak se jeste 2 mesice po bojite a ja nic.. *2* *15* divnýýý.... *8*
  • Re: Re: Re: Kruh

    ty seš magor asi ji budu věřit víš !! *15* *15* *15* *15*
  • Kruh

    Já na to koukala o prázdninách s kamarádkama bylo to v asi v noci je to dost strasidelný ale zvládla jsem to . Hrozne nás to bavilo tak jsme si hned stahly i 2 a ta je taky božká já osobně horory miluju takze se mi to líbilo ( Jo a jestli se nekdo tolik nebál ze s toho byl pak na psychouse tak se kouknete na NENAVIST to je 100x horsi nez celej kruh a u toho jsem se malem posrala a to do slova) doporucuju se nekoukat na horory sama je to brutální ja mam na to svéé Lide *1* *9*
  • Re: Kruh

    kruh 2 je o 100x horší!!ta samara je tam každou 1 minutu!!no to bylo hrozný a strašidelný ta 1 byla o prti 2 normální!! *9*
  • Re: Re: Kruh

    blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! nevěřte ji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *10*
  • Re: Aňuška

    ja se bojim jit na záchod pak se bojim koukat sama na televizi a bojim se koupat! *9*
  • lilientown

    Aňuška

    Ahojky já jsem ten film taky viděla a to jemi teprve 11.A bojím se ještě teď i když už jsem to 3 měsíce neviděla.
    Když se v noci vzbudím,dívám se,jestli náhodou nesedí na židli jako u tý holky na začátku.Taky strachy nechodím na záchod.
    Jsem z toho zralá na psichyatra. *1* . Ale co,to k tomu koneckonců patří. *14*
    úža horor
  • vashley

    Kruh

    Tak z tohoto horou jsem se úplně posrala!!!
    Toto je snad jidný horor u kterého jsem se nejvíce bála,jsem zvědavá jaká je dvojka,bojím se jí *1* *1* Ale po tom filmu jsem se bála jít večer na záchod pak ty další dny už né *3* Bála jsem se,brrr *1* *1*
  • antidicaprio

    Samara

    když sem ho poprví viděla bylo mi asi11. těžko se mi to přiznává ,jiný horory skouknu a druhej den si na ně ani nevzpomenu ale tohle je o něčem jiným. Je to už asi 2 roky co sem ho neviděla ale pořát to mám v hlavě. Nejde o ten týden ale o to že mi samara zůstala v hlavě . jdu třeba do kuchyně a furt se otáčím ,nebo rosvítím pulku bytu. ted už ani ne ale dřív sem ji i vyděla ,prostě magor. nwm jestli za to muže moje představivost nebo jestli se mě něco drží. třeba existuje něake zlo co se tě může chytit. NE ne je to blbost sem mentál ale (doufam že si to nepřečte ,protože sem ji slíbyla že se to nikdo nedozví)nejsem sama kámoška na tom byla tak zle že musela k psychoušovi a ten ji dal prášky nba uklidnění. zní to jako absurdní výstřelek ale ten co si to prožil jako já tak pochopí *9* *9*
  • antidicaprio

    Re: Nwm...

    ona udělaqla kopii a tím vlastně pomohla samaře se šířit.
  • tynacool

    kruh

    ja mam kruh na KAZETĚ!!!!
    videla sem i dvojku,ale jednicka je lepsi
  • Re: Re: Nej!

    *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: *

    No tak to nejsi sama,já se taky bála snad 3 mesíce chodit v noci na záchod-raději jsem to zadrzela-tak moc jsem se bála *9* ,a kdyz to bylo opravdu akutní,tak jsem v celým bytě rozsvítila světla a pak jsem mohla jít...ale i tak jsem se dost bála...a jsem ráda ze nejsem jediná *15* ,ale vim ze uz bych se na ten film nikdy nepodívala *13* ,jo byl zajímavej,ale nebudu riskovat *1* *1* ...nejhorší pro mě bylo,jak vylejzala z tý studny..a pak z televize *7* *7*13*
  • so fucking scary!

    Do prdele, tak tomuhle rikam horor!!!!!! Konecne neco co mi dalo dost zabrat, este pujdu ted ve TME na zachod, ale prece se nebudu bat, uz sem velkej:)
    ....jo a taky doufam, ze za 7 dni neumru:)
  • lucikxd

    Nwm...

    Ahojky,trochu tenm horor celej nechápu,ona vytvoří tu kopii a tim je to celý vyřešený?? *9*
  • -keemii-

    *

    z tohohle hororu mam fkt vítr :-D ani nvm proc ae dva mesice sem se potom bala chodit sama po tme v byte .:-D bala sem se i na zachod :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit