Přejít na výpis diskuzí

Kytice

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Já miluju tenhle milej hororýk, ikdyž není to až tak strašidelný, ale Karel Jaromír Erben je pan umělec, já si toho vážím, ale když to sfilmovali tak mi to příjde méně pochopitelné než když to čtete, ale jelikož to znám tak dobře takže mě to jedině potěšilo-Sandra byla nejlepší!!!
  • Mě se strašně líbily herecké výkony hlavně ve svatební košili, protože to bylo nádherné. *4*
  • misulaaa

    Kytice

    Tento film (či jak to vlastně nazvat? OK, příběhy na motivy sbírky básní), se mi moc líbil.I když... nevím zda líbil, je správné slovo. Byl zkrátka užasně natočený, herecké obsazení bylo parádní a já se bála jako prase *1* *1* . Při Polednici mi opravdo bušilo srdce, protže já jsem teda strašpytel a tkové příběhy se bojím i číst, natož vidět bezvadného Bolka Polívku jak při odbíjení dvanácté v poledne chodí po zlatém poli a nahání děti. No zkrátka, bála jsem se. Film moc povedený, a znovu obdivuju Brabce, že takový film natočí, zřejmě mu taky vrtá v hlavě naše hystorie a opravdu psycho povaha známého Erbena *14* . Jak Kytice tak Máj, krásné filmy a doufám, že Brabec natočí další takový film s hystorickou tématikou a strašidelným, leč i romantickým dějem *4*
  • ddaaddaa

    2?

    nwm jestli se nechystajj dotočit ty zbylí díly?......protože by to bylo fakt goooood!!! *7* *7* *7* *7* *7*
  • Kytice

    Kytice se mi hrozně líbí..nemáte někdo doma film Kytice? *3*
  • dajanka

    the best!!

    F.A.Brabec je proste nej . Jak Máj tak Kytice se povedla uplne na 1!!! *1* proste perfektni
  • lolo85

    Kytice

    Tenhle film se vážně povedl, dokonale vystihl knížku a herecké obsazení bylo skvělé. Ale musím říct, že i když mám Lindu Rybovou docela ráda, ten její výkon byl místy vážně hroznej...
  • Marie

    Katka janečková hrála myslimže ve Štědrém dni *3* *3*
  • Re: Re: jj

    juuu... A love twilight<3
    mas pekny obraazekxD je cooool *15* *14*
  • Re: Re: hmm

    Kateřina hrála Marii ne?:D
  • Re: jj

    nebo je tot teda kravina fakt větší sem neviděl *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • jj

    oprava je to gooooood *4* *1* *1*
  • bléé

    to je taková svinárna tohleto fůůůůůůůůůůůůůůůj *10*
  • Re: hmm

    v čem hrála?jako polednice nebo tak katka janečková ?mám jí taky mocky ráda
  • Kytice

    Básnická sbírka kytice je podle mě krásná. Film Kytice se opravdu povedl. Vystihl poměrně přesně knížku a byl dobře herecky obsazen.Pro natáčení filmaři vybrali poetickou krajinu.
  • hmm

    Kateřina Janečková je tak hezká a mám ju mooc ráda...je tak sympaticka. *15* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit