Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podívej se na sebe ko je odpad spíš ty seš *3* Tahle telenovela je nejhnusnější , ale hraje v tom William Levy a on je dobrý herec, ale Ximena by tam neměla hrát není dobrá herečka spíš Maite Perroni:33
    • Maite Perroni je dobrá herečka,ale podle mně tuto roli Ximena zahrála skvěle *14* .
    • myslíš si že si nezastanem najlepšiu a najkrajšiu herečku???!!!
      d***l kukaj na seba kým urobíš krok lebo skončíš na zemi!!!!!!!
      to mi môžeš veriť.. ximena navarrete je ta najsupernejšia herečka v histórii a vôbec. Každá sekunda záberu s ňou bola úplne premakaná!!!
      nem jak ty D****ko! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • 122 dilu by mela mit,myslim :-)
  • Kolik má tato telenovela dílů?
    • 121 dilu
  • tato telenovela je užasná som slovenka a vdaka bohu naša televízia to vysiela a bez uražky vy niektorí češi komentovali na čsfd že tato telenovela je odpad nech sa radšej kuknú na seba a potom nech komentujú čo je odpad *3*
    • stopro súhlasím s tebou som tiež slovenka a tento seriál som si zamilovala tak isto ako hercov. Nenávidím keď niekto sype sprostosti len tak bezdôvodne takže tento komentár tvoj sa mi veľmi páčil! *3*
  • Keby nehral v telenovele la tempestad WILLIAM LEVY vsak by som to ani nepozerala
  • Som na telenovele la tempestad velmi zavisla ked ostrihali damiana vo väzeni vsak som plakala 2 hodiny bez prestavky
  • Najlepšia telenovela ..milujem ju a som na nej závislááá *14*
  • je to pekna telenovela moc dobra i obsažny hercema jsou skvely hlavně williem levy a ximena navarete fakt super vypada to veryhodne moc dekuji slovensky televizi nase ceska stoji za nic mi telenoveli moc nemame jen same vrazdy kriminalky
    • ĎAKUJEME ti čech milí, mám rada čechov s priaznivými komentármi na SLOVENSKO! ehm a ešte väčmi keď ide o môj najobľúbenejší seriál!!!
      diki moc moc moc moc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit