Přejít na výpis diskuzí

Lalola

FILM 22.1.2009 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konec

    videla jsem ukazku posledního dílu laloly a chtela bych vam rict co se stane ale potrebuji vaš souhlas,protoze nekteri si to chcteji nechat jako prekvapko do konce
    • ajulina

      Re: konec

      hmmm.... *8* no ja sem to taky videla...na youtube....no budou na lodi atd.....no a lola ve 145 dile utece ze svadby.... *9*
      • webkinz

        Re: Re: konec

        Taky jsem koukala... *9*
  • ajulina

    foto

    ahoj...hele dala jsem sem nejaky fotky...a kdybyste sem daly nejaky fota bylo by to super *1* *1*
    • webkinz

      Re: foto

      Taky jsem jich pár přidala... *4*
      • ajulina

        Re: Re: foto

        fajn..... *1*
  • online

    nevite jestli je někde lalola ke shlednuti online rada bych se koukla jeste na nejake díli...díky moc
    • ajulina

      Re: online

      no forum.mundolatino.cz nebo latin.cz a nebo youtube.com *1*
  • monika_t

    Lola

    jo dneska opět super díly,,a co jste říkali na Biliho?
    • ajulina

      Re: Lola

      bili??....no je to krasevec ze??no a FACU zarli.... *1* coz je dobry ne.... *4* *15* *15*
      • monika_t

        Re: Re: Lola

        to určitě,, je dobře, že se tam Bili ukázal... a jo je to fakt kus *1* Ale dneska nám už zase asi odletí do Stockholmu.. to jsem zvědavá jak to bude dál,,jestli se Facu konečně smíří s tím, že Lola byla muž a nebo jestli znovu spadne do sítí Naty
        • ajulina

          Re: Re: Re: Lola

          no dneska byli super dily jako vzdycky.... *15* a dopadlo to skvele *14*
          jo a natalie je nejvetsi debil.... *13*
          • monika_t

            Re: Re: Re: Re: Lola

            Mně přijde někdy fakt bláznivá,,myslíte, že nakonec skončí z Gastonem?
            Přijde mi, že se k sobě hodí,,jsou trhlí stejně *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: Lola

              jo skonci s Gastonem.... *14* *1* videla sem jejich svadbu na youtube....:D *15* *15*
  • monika_t

    LaLola

    Ahojky, tak už jsem tu taky,, tento seriál je bombový *4* opravdu super, jsem zvědavá, co se tam bude dít dneska
    • ajulina

      Re: LaLola

      no dneska to bylo vazn zajimaví a husty........*15* *15* *15* *15* hele baro pojedes teda do ty parize?? *10*
      • Re: Re: LaLola

        *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* to teda nejedu
  • ajulina

    hruza!!!

    ahoj..mam blbu zpravu....koukala sem na program a koukam....no a co nevidim?lalola bude od 31.3. davat jenm jednou!!! *10* *10* *10* *10* to me vazne s**e *16*
    • Re: hruza!!!

      No..myslela jsem si že jsem takovej ,,závislák,, *15* ale když vidim co tu píšete tak asi ne.. *4* ..ale nemyslim to spatne..aby jste si nemysleli *4* *15* *3*
    • Re: hruza!!!

      to je fakt tragédie noo...Fakundooo *15*
      • webkinz

        Re: Re: hruza!!!

        Ale víš,že máš pravdu!!! *9* *5* Tragédie to je!!!A úplně hrozná!!!!!!! *1* *9* *9* *5*
        • ajulina

          Re: Re: Re: hruza!!!

          no jo....to je tragedie to je!!!! *9* *16* *16*
          • webkinz

            Re: Re: Re: Re: hruza!!!

            JJ,je!!! *9* *9* *16* *16* *16* *8* *9*
      • webkinz

        Re: Re: hruza!!!

        *7* *7* *13* *13*
      • ajulina

        Re: Re: hruza!!!

        hej!!baro nelez sem!!!! *16* *16*
        *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: hruza!!!

          *5* *5* a proč ne? *15* *15* já tady ted budu furt..mně se tu líbí *5* *15*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: hruza!!!

            *9* *9* vis kde se ti to bude nejvic libit?? *1* *1* *1* u farny!!!!
            ღ♫♪♥........♥♫♪ღ
            (¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯)
            *`•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´
            ¤ º° ¤`•.¸.•´ ¤ º° ¤ MTMR ·.¸¸.·´¯`·.¸¸.☆♡
            • Re: Re: Re: Re: Re: hruza!!!

              super noo..takový sračky já neposlouchám *15* a moc mě neser a bež si adoptovat malýho zambů *14* *15*
    • webkinz

      Re: hruza!!!

      Tak to mě taky!!! *9* *10* *16* *9* *10*
  • ajulina

    37

    hura....!!!lola ma uz 37 fandu *15* *15* *15*
    • webkinz

      Re: 37

      JJ,je to super!!! *4*
  • ajulina

    (x

    hele vite az skonci lalola tak ji budou davat zas odzacatku? *4*
    • webkinz

      Re: (x

      Vážně??? *8* Tak to je super!! *14* *1* *3*
  • Mrs

    Nej nej nej nej nej *14*
    • ajulina

      Re: Mrs

      jo proste nej nej...... *14* *14* *14* *14*
      • webkinz

        Re: Re: Mrs

        Úplně nej,nej,nej,nej,nej,nej,nej,nej,nej ,nej,nej,nej!!!!!Prostě upa neeeeeeeeeejjj!!!!! *1* *14* *14* *4*
  • ajulina

    songy

    tady jestli mate zajem tady sou pisnicky co tam hrajou....enamorada,hola od skupiny miranda a the story od brandi carlile tahle pisnicka bude v poslednim dile.....uz sem posledni dil videla a musim ric ze to skonci dobre jako vzdy....(budou na lodi) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit