Přejít na výpis diskuzí

Láska a moře

FILM 16.2.2008 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá někdo nahraný poslední díl?

    Ahoj, nemáte někdo prosím nahraný poslední díl? Zapomněla jsem si ho nahrát... Beru půjčení i koupi!
  • Tento seriál

    mne tak trochu zklamal. Těšila jsem se na jeho sledování kvůli Bruno Wolkowitchovi, který mne doslova nadchl ve filmu Hrbáč Lagardére. BW se bohužel v seriálu objevil až v druhé půlce, ale díky i za to málo. Má velké charisma a i v té malé roli v Méditérannée mne okouzlil. Jinak seriál byl celkem příjemný, opravdu dobrý na léto, byl ale dost "červenoknihovní", ono se od něčeho takového asi víc čekat nedá. Myslím, že celé obsazení bylo vybráno dobře. Kromě přítomnosti Bruno Wolkowitche mě na něm hodně zaujalo vykreslení vztahu mezi "sestrami"/matkou-dcerou Agnes a Sabinou. Jejich postavy byly dobře napsány i zahrány. Na druhé straně mi pak m.j. "neseděl" vztah mladšího nápadníka ke starší matce-hlavě rodiny, ani jsem se jí nedivila, že se tomu bránila. Nejvíc mi ale bylo líto nakonec Pascala, jak musel v závěru přihlížet, jak se jeho ještě ne "bývalá" líbá s Alexem. Tak to jsem mu i přes předchozí extempóre s Marií opravdu nepřála. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit