Přejít na výpis diskuzí

Ledové ostří

FILM 4.3.2007 16:49
12 příspěvků

Když se jednoho dne zraní olympijský hokejista Doug Dorsey, jeho život přestane mít smysl. Kate Moseley je jednou z nejtalentovanějších krasobruslařek na světě, která žije jen pro výhru na zimních olympijských hrách. Jejím jediným problémem je, že nemůže najít toho správného sportovního partnera. Zde se naskytne příležitost pro Douga, kterému se tak otevře nová šance dostat se na led...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Jak na té olympiádě ve Francii bruslili, jak ji házel do vzduchu - to bylo KRÁSNÉ! Ale ten trénink - jak padala na led- to muselo bolet...
  • prosba

prosim vas htela bych se zeptat na ledove ostri 1 jak se jmenuje ta pisnicka jak na ni tancovali ze zacatku jede nejaka motorka nebo auto jo a jeste jak tam jeden chlap zpiva šup sup boom *14* *3* *14* *7* *9*
  • xaloe

film

ten film je super se vsim vsudy a ma i super obsazeni nemohl sem se vynadivat...
    • kufulka

Re: film

Jj souhlasím geniální film :)
  • rpattz

-

Ten film sem si s mamčou pouštěla už v 5ti letech. Znám ho uplně nazpaměť a zrovna teď ho dávali na Nově. Jak sem se divila když Douga nadaboval někdo jinej =(
    • luciq-dc

Re: -

Já se spíš divila u tý holky ..
      nejlepší je ten původní dabing .. ten uječenej hlas mi k ní prostě sedí *15*
  • ..

good film
  • mamikalka

nmj

ten film je super *14*
  • prosba

Milí fanoušci, mám velikou prosbu.Pro svoji maminku sháním film Ledové ostří,ale jak jsem zjistila,nikde není k dispozici. Nebyl by někdo ochotný film zapůjčit,případně přehrát? Díky M.Žirovnická
    • Re: prosba

podívej se do minibazaru nebo do csfd.cz bazaru,
      • Re: Re: prosba

prosim vas chtela bych se zeptat ja se jmenovala ta posledni pisnicka jak na ni tancovali na te olympiade. ze zacatku jede nejeka motorka nebo tak nejak moc prosim???!!! *8* *4*
  • marta800

Písničky

Chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo , písničky z tohoto filmu jsou hezký písničky a mě nejdou sehnat tak mi když tak dejte vědět děkuji moc :) P.S film je uplně boží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit