Přejít na výpis diskuzí

Ledové ostří 3

FILM 1.11.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo má ty písničky z toho filmu tak jestli by mi je neposlal na rehvaldova11@seznam.cz PLS Prosíííímmmm . Byla bych moc vděčná děkuju *1* *3*
  • Jestli máte ten seznam těch písniček pošlete mi je taky prosím na klooou@seznam.cz
  • film

    nevíte někdo jak se jmenuje ta pisnicka z toho filmu jak tam ta holka tancila pred zrcadlem a prisel tam ten kluk...bylo to tak v pulce nebo spíš na začátku filmu. Díky
    • Timbaland - Apologize (feat. One Republic) *4* *4*
    • Re: film

      Nemáte někdo prosím komletní seznam písniček tohoto filmu - soundtrack u Ledové ostří 3. Moc vás prosím!!!! Pak mi to prosím pošlete na mojí e-mailovou adresu - uloztojenej@seznam.cz .... moc vás prosím!!!! :)
      • zdravím ... hejky jestli ten seznám někdo má mohl by mi ho prosím taky poslat??? moooc dík ... jaduli@seznam.cz *3*
  • martinaset001

    4Díl už je taky

    víte že už je i 4 díl
    • Re: 4Díl už je taky

      fakt???a newis o cem je??
      • Re: Re: 4Díl už je taky

        a jde se dá ta 4 stáhnout???
        • Re: Re: Re: 4Díl už je taky

          kde bych tu 4 stáhla???
  • _m4rtu1k4_

    LO3

    Jakto že to není nikde ke stáhnutí?Dyk toe 2 roky staré..?? *7* *10* *3* *9* *16* *5* *4* *5* *5*
    • Re: LO3

      http://www.ulozto.cz/5709476/ledove -ostri-3-cz-titulky-vlozeny-avi-lda ndasova-avi
      Tady je to s českými titulkami, boužel s CZ dabingem sem to nenašla... *9* Ale viděla jsem to v TV asi 3x ... normálně česky takže ej to dcl doost divný ...
      Dyžtak tady je ještě něco navíc
      http://stahuj.kinotip.cz/ledove-ostri-3-2008/#more-16921

      Ale pdole mě je ta 3 už naprostá kravina, neví kdy přestat a štve mě že to nemá hlavu ani patu, diť tam už neni Alex a to se s ním Jackie zasnoubila ve 2 a ve 3 už je sama a ani tam není zmínka co se s Alexem stalo ... jakoo pardon, ale řekla bych že už je to o ničem ... úplně mi to skazilo celou tu jiskru filmu ... miluju Ledové Ostří ... 1 i 2 ... ale ta 3 už mi příjde jako blbost ... *9* *9* 2 s Alexem byla úplně nejlepší ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit