Přejít na výpis diskuzí

Legenda o "1900"

FILM 3.11.2007 4:10
3 příspěvky

V jednom z prvních dnů nového století nalezl Danny Boodman, pomocník z kotelny, na palubě zámořské lodi Virginian, novorozeně chlapce a rozhodl se dítě skrýt v tajemných prostorách podpalubí. Posádka lodi malého vždy nazývala 1900. Chlapec rostl a již v prvni třídě v sobě objevil zázračný talent při hře na klavír.Dokázal hrát přirozeně procítěně, fascinoval všechny cestující. Kapitán se proto rozhodl ponechat chlapce na palubě lodi, aby bavil první třídu.O 30 let později se neúspěšný muzikant Max, setkává v jednom zaprášeném hudebním obchodě ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DVD

Dobrý den všem, prosím, nemohu tento film sehnat na DVD, poradí mi někdo ??? Když tak prosím na uvedený e-mail.Děkuju moc, Honza.
  • Ohromujicí hudba

Jsem z toho ještě v tuto chvíli na větvi, koukám na to snad po šesté a je mi neustále tak krásně sladkobolno. Snad ten srdceryvný konec nikoho až moc nepohoršuje, vždyť je možné vsunout i malou melodramatickou scénu do tak obsáhle úzce specifikovaného díla. Děkuji Všem, kteří na jeho tvorbě méli podíl, protože Jazz a jeho odnože mě nezajímali pro jeho specifično a občasnou technickou nudu hráčů, kteří poslouchaji pouze své hudební nuance a nezajímá je posluchač
  • Best of best

Absolutně jeden z nejlepších filmů, kort s dokonalým českým dabingem. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit