Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je můj nejoblíbenejší film ale nejvice jse mi liby 2 je i smuna ale jeto krasne 3 me ne baví pro to že tam neni petr se zuzkou petr je vždy vedl a vzdy je zachranil !!!!!!!!!!! *14* *13* *9*
  • kirushka97
    William *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tralala *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší film na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • všechny ty 3 filmy jsou uplně užasný i všichni ty herci to nejde srovnávat kdo je lepší na to že jsou to děcký herci to zahráli uplně suprově i ta nejmladší lucinka(georgie laura henley)
    a slyšela jsem že se uz natačí i 4 díl stříbrná židle a že tam prý bude hrát i georgie
  • Letopisy Narnie toje užasneej film všechny tři díly jsou užasnee a hlane spustu scén ze všech dílu bylo točeno v česku a to jsem moc rada že takouvej film skvělej točili unas v česku .....nejlepši je Petr a nejhezčí ale všechny 4 decka Lucka,Zuzka a Edmund jsou taky skvěli :) ja ten fil Miluju už od malička *14* *5* *7* *1* *2* *3*
  • venca.x

    Narnia

    ahoj nevi nekdo jestli maji byt natočeny všech 7 dilu narnie podle tech knižek... *4*
    • jen 3díly *16* *16*
  • kikinicky

    KNIHY?

    NEPOSLAL BY mi niekto pls knihy Letopisy Narnie????pls
    nija156@azet.sk
  • NARNIE

    Netušíte prosim s kým protančili faunové celé léto ????
    • Re: NARNIE

      s Driádami
    • maeve

      Re: NARNIE

      S dryádami
  • elfka

    Kámoška

    Ahoj lidičky.
    Já taky miluju Letopisy Narnie,miluju fantasy.Mám i tu výhodu,že moje kámoška Míša Schönováb namluvila Lucinku.Míša se i vyděla s hercema co hráli v Letopisy Narnie Princ Kaspian.Lidičky doporučuji si i přečíst knížky,všech 7 dílů.

    Caw
    Elfka
    • Re: Kámoška

      Netušíš prosim s kým protančili faunové celé léto ????
  • nikittka

    Joo

    Letopisy Narnie je ten nej film jakej sem kdy viděla hlavně Petr je úžasnej!!! *14* *14* *14*
    • kirushka97
      Souhlasím, Petr *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit