Přejít na výpis diskuzí

Libertin

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • love007
    Tenhle film jsem viděla jen jednou, ale zamilovala jsem se! Nejen kvůli tomu že postavu Rochestera hrál JD ♥ ale i kvůli tomu že to musel být skělej človek... vím že to zní divně, jelikož v jeho době ho všichni nesnášely... Každopádně jsem celý film prožívala jako bych byla jeho součástí *4* a na konci... jsem měla slzy v očích... nemám co dodat *14*
  • zewla

    V bedně

    Budou to teď dávat v sobotu v bedně myslim na nova cinema kolem 10 večer *1*
  • lizzie.sands

    Dokonalý zážitek

    Johnny Depp v tomto filmu předvedl, že je opravdu pan herec. Jeho pojetí role Rochestera je pro mě nezapomenutelné. Skvělá byla i Rosamund Pike. Samantha Morton mě ale moc nepřesvědčila.
    Jinak chápu, že film vyvolal hodně kritických názorů v téhle diskuzi, není to prostě podívaná pro každého. Výrazně doporučuju fanouškům HSM, aby si ani nezkoušeli tenhle snímek pouštět:P
  • wendy92

    super

    Byl to naprosto dokonalej film, nádherně natočenej, depp je fakt profesionál, mooooc se mi ti líbilo *4*
  • llleeennniiissseeekkk

    TL

    Mě osobně se ten film nelíbil byl takovej divnej...Každej má jinej názor a můj je ten že ten film je hroznej...
  • FUCK

    SAMANTHA MORTON STINKS LIKE SHIT !!!!
  • SED

    JEDINY VYRAZNY HEREC JE V TOMTO FILMU POUZE JOHNNY DEEP. OSTATNI VYKONY HERCU NEBYLY NIC MOC.
    • Re: SED

      ale jo celkove film usel ale tu tlamu mortonovou tam obsazovat nemuseli *5*
  • Hmmm...

    No tak je to docela slušný film ale nesmíte se na něj dívat ve 2 ráno abyste smíchem nevzbudili celý barák *1* !!Je tam skvěle zahraná role Johnnym Deppem (jako vždy) a dobrou atmosféru filmu délá to jak je to neustále zamlžene ten obraz. (i když me to zpočátku pekně sra*o)!!Děj filmu je dobře vymyšlený i když se neco podobneho dělo,ale určite ne přesne podle toho filmu.Taky první proslov hned ze začátku je velice dobře vymyšlený.Ale nejlepší na filmu byla věta "nebudete mě mít rádi" a tím bych taky tento můj dlouhý proslov zakončila!!! *5* *5* *14* *3* *4* *3* *5*
  • !!!!

    fakt super film! niet co dodat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit