Přejít na výpis diskuzí

LOL

FILM 22.7.2012 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tini149
    *12* *12*
  • ten film je jeden z nejlepších filmů který jsem kdy viděla *14* *5* *4* *3* *15* *2* *1*
  • Kde si to můžu stáhnout?? Na uložtu to není (hledala jsem to 13minut)prosím poraďte *9*
    • tini149
      nevim jak se to stahne ale pokud se na to chcete podivat onlina tak doporucuji zkouknito *5* *5*
    • http://uloz.to/xDt4Mxug/lol-2012-cz-dabing-avi#download tady se to dá stahnout *3* *3* *3*
    • je to na Milujeme filmy tam se můžeš koukat Zdarma ! Online! Bez Registraci bez hesel to jen napiš jakej chceš film a ukáže se ti to nebo tam sou filmy jen si najdi film a máš to bez komplikaci bez nervování se a tak dál .... tak čau a není zač................................................................................................................................................................. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • PaulaDMLoverka
    Ale jo pěknej filmík, Miley to v něm sluší *3*
  • Na ulozto to je.
  • kde si to muzu stahnout na uloz to mi to nechce vyhledat......tak prosim poradte...diky *3*
  • zajímalo kde bych si ho mohla stáhnout na uložto mi to nechce vyhledat. poradte mi :) děkuji
    • nechce se ti to stahovat nebo vyhledávat jestli se ti to nechce z uložto.cz stahovat ani se to tam hledat tak najeď na stránku http://sledujufilmy.cz/film/lol-2012/1339/ máš to tady i s tím názvem jak to tam je .... *3* *3* *3* *3*
    • koukni se na kinotip.in tam si to můžeš stáhnout i podívat se na to online... :) *3* *14* *4* *5* *12*
    • Je to na zkouknito.cz napises LOL a tam je ten film na zkouknito vsechno funguje...:)
  • NŮDÁ *16*
  • Už jsem viděla spousta romantických filmů, ale tohle ještě ne.!!!!!!!!!!! Od včerejška (co jsem ten film viděla), patří mezi moje nejoblíbenější. *14* *4*
    Doporučuji !!!!!!!!!!!!!! :)
  • Ten film je božíííííííí!! i love Lol :D *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit