Přejít na výpis diskuzí

Milovat Annabellu

FILM 20.1.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvělý film, skvělé herecké obsazení obě hlavní hrdinky to zahrály úžasně, jejich pohledy, gesta to říká vše!!! jen škoda toho alternativního konce, mohly navázat dalším dílem, nebo ten konec nesestřihávat, ale navázat záběrem jak se obě spolu sejdou... miluji ten film je plný nádherných scén, určité scény jsou k zamyšlení apod.
  • Carmen.Ka
    nevíte jestli se to da sehnat i s českym dabingem ???
  • Ahoj nevíte kde by se dali sehnat titulky k loving annabelle i k scénám které jsou po titulcích?
  • Re: úžasný filmeček

    asi je to hloupý dotaz, ale proč Simon pláče ?
  • sharpay1995

    Nádherný a dokonalý film... snad nejlepší jaký jsem kdy viděla... *14* :)
  • 0192sarka

    kde to najdu?

    prosim zchánim kde bych mohla sehnat tento film alespon s titulkama ale nikde není poradíte mi? předem díky *4*
  • Re: Re: Re: Film

    VED TAM TO NENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • úžasný filmeček

    Je to naprosto úžasný film. Nemůžu se na něj vynadívat. *14* Jen škoda těch vystřihnutých scén. Některé jsou naprosto úžasné a zasloužily by si tam být. Ta kde Simon pláče mě dostala do kolen. Prostě nádherný nádherný filmeček.
  • lenullka

    Loving Annabell

    Tenhle ten film naprosto žeru *4*
    Prostě ty všechny jejich dotyky, pohledy jsou naprosto úžasné. Erin Kelly je krásna mladá herečka:-) už se těším až se na filmeček podívám znova *4*
  • Re: anabell

    *15* *13* *16*
  • jajuskajaja.89

    anabell

    ahojky ja ten film mam ale nejdou mi titulky chtela bych ho s dabingem i s titulkama,,,kdo mi ho posle poslu mu,,,1000kc diky
  • Re: Re: Re: Film

    ehm pardon s dabingem ne - s titulkama je *5*
  • Re: Re: Film

    s českým dabingem na www.warsvet.eu je nutná registrace ale to je to nejmenší :-)
  • loving annabelle

    krasnějši film jsem snad nikdy neviděla,nadherná hudba,herečky i přiběh,ale nejkrasnějši jsou jejich pohledy,tenhle film si můžu pouštět pořad dokola...jen mě mrzi,že ho u nás nedávali v kině a taky,že vystřihli plno krásných scén *9*
  • marta800

    Re: Film

    Ahoj ja ho take schanim nemas tuseni kde ho muzeme sehnat ?, diky za odpoved
  • Film

    Ahoj,
    sháním tento film buď s českým dabingem či s českými titulky. Poradíte kde jej mohu sehnat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit