Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem tento film náhodou viděla a nestačila jsem zírat. Byl to, jak tady píší holky opravdu šok. Ze začátku to vypadalo, jako nevinný film, kterých každodenně v TV běží stovky, ale jak se děj posunoval změnil se můj názor na hlavní postavy a byla jsem tím filmem opravdu fascinovaná. Na to, že je to film debutový je opravdu originální, propracovaný a chytlavý. *3*
  • tyret

    Mimořádný snímek

    Souhlasím s Pájou, překvapení bylo obrovské. V první části jsem si říkala: ,,Ten chlap je ale hajzl, chudák holka!" Ale v průběhu filmu jsem samozřejmě svůj názor změnila.
    Myslím si, že tento film přesně ukazuje, že nesmíme dát na první dojem, nesmíme se nechat ovlivnit jednou stranou a nevyslechnout si i postoj protivníka. Velmi zdařilý snímek.
    Ještě bych podotkla, že Audrey Tautou v této roli skutečně zářila. Měla by se držet rolí ve francouzských filmech a neangažovat se v hollywoodských ***.
  • paja30000

    Šok!

    Když jsem si tenhle film pustila, vůbec nic jsem o něm nevěděla. Asi to bylo dobře, protože popis filmu, který je tady, by mi zkazil šok. Do 1/3 filmu to vypadalo jako nevinná romantika, další 2 třetiny jsem jen s otevřenou pusou čekala, jak to skončí! Kdyby filmy zabíjely šokem, už jsem mrtvá! Opravdu oceňuji originalitu! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit