Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všimli jste si, všichni čtyři mají jména z grécké mytologie, moc se mi líbí ten nápad i to spracování *14*
  • Souhlasím s tebou Mirko.
  • Hele Jane jestli tě ta telenovela nezajímá tak to je tvoje věc každý má rád něco jiného já to chápu ale některé to babí tak prosím nevstupuj do diskuze. Diskuze je pro ty lidi kteří to miluji.
  • Všichni jste blázni jestli to máte rádi! Protože tohle je ta největší píčovina, jakou kdy vytvořili :-P
  • Má tlustá Valentýna Super Telenovela.
  • To by bylo super kdyby natočili seriál a hlavní postavy by byli Franklin a Chiqui nebo Pandora a Jordy nebo Orestes a Valentýna.To by se mi moc líbilo nebo by mohli natočit nějaký romantický film.
  • Seriál Má tlustá Valentýna je prostě nejlepší seriál, všichni ti herci jsou prostě super: Orestes-Valentýna-Bela,Čiky-Franklin,Pandora-Jordi a všichni další co tam ještě hrajou no prostě jsou super.A některé snény prostě zbožnuji a někdy si je pustím více krát.
    A písničky k seriálu jsou prostě taky super.
    1.Poco a Poco(Orestes a Valentýna)
    2.La Cita(Franklin a Čiky)
    3.Supervisor de tus suenos(Jordy a pandora)
    a spousta dalších.
    Velka škoda že má seriál jen 178 dílu, škoda že netočili další díly ale jinak ty díly které natočili byly prostě super. když mám volnou chvilku tak sleduji Má tlustá Valentýna, ten seriál mě prostě baví a nikdy bych ho nepřestala sledovat."JE TO PROSTĚ SUPER SERIÁL"
  • tendle film je nejlepši zefšech ale škoda že to nepokračuje do 100 dil jinak je skvelej film ja když přidu ze školy tak du na noubuk a hned si du pustit ma tlusta valentyna 99 dil libi semy hlavny postavy valentyna a orestes a pandora a ariadna a akiles a čordi a sasa a franklin a daniela konzuela žembova vaneska *12* *12* *16* *16* *14* *14* *5* *5* a olimpia a chuan anchel
  • Tu telenovelu jsem mněla ze všech nejradši....Je to taková romantika Orestes a Valentýna *14*
  • ahoj,nevite kde bych mohla najit dvd a koupit si to naky dily me nejdou stahnout tak si to ratsi koupím. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit