Přejít na výpis diskuzí

Macecha

FILM 21.7.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martha
    Díky "Ulož to" jsem si mohla stáhnout první část seriálu "Macecha" dabovanou slovenskými herci. Pochopila jsem mnohé, co mi nebylo jasné ve španělštině. Celý seriál je nádherný, dojemný, vzrušující. Jsem uživatelkou na "Cvrlikání", sleduji se zájmem herecké osobnosti v Mexiku a latinsko amerických zemích a seriál "Macecha" -Madrastra se svými hlavními představiteli je tam velmi oblíbený. K seriálu byl natočený film "Po deseti letech", není ale dabovaný. Je zajímavý, mystický ale hlavně tam vystupují stejné postavy po letech. Příběh skončí dobře, dobro /spokojená rodina/ zvítězí nad zlem /Demetrio/ a tak by to mělo být i ve skutečném životě.
  • Krásný rodinný seriál - jsem ráda, že jsem mohla 2.část shlédnout ve slovenském dabingu, kde Estebana namluvil překrásně Dušan Szabó/tak jako Octavia v seriálu "Mezi láskou a nenávistí"/.V druhé části jsem pochopila to, co mi nebylo jasné v první části ve španělštině. Role hlavních představitelů Estebana a Márie jsou v podání Cesara Evory a Victorie Ruffo úžasné a přesvědčivé. Seriál je strhující dějem, zápletkami, ale především vyjádřením rodinných vztahů a tím, že skutečná láska překoná všechny překážky....
  • deni171

    Super

    Je to jednoducho fantastickéééééééééééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit