Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malá Bibi je čarodějka,co svými kouzly pomáhá
  • Sidonie si super mam tě moc ráda jako herečku a hrozně se mi líbí film bibi a létající škola.....:)no jsi prostě super
  • Vagina

    Bibi ist ein fucking verzögert Vagina!
  • sidonie-real-krosigk

    Trapka sveta

    Sidonie von krava.....jer trapka.postizena nenavidim ji ma hubu jako krysa a brambora.....ani hrat neumi...to uz je lepsi i ta Demi Lovato...nechova se jako červ......mala huba a velkej nos jako jablko (michael jackson) boze......trapka sveta....dela ze sebe herecku pritom hovno.....takze ty kravko sidonie hovno vole naser si! *16* *16* *16* *16*
    • trapka je spíš ta tvoje posraná Demi Lovato je mi zní nablutí nejradši bych jí praštila kladivem do hlavy dělá ze sebe hvězdu je to stej ně nula!!!!! *10* *10* *10* ksycht má jeko vopice přejetá parniválcem!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • sidonie-real-krosigk

      Re: Trapka sveta

      Poslouchej ty krávo vymaštěná ještě jednou tady něco napíšeš tak ti ten tvůj zasranej Breakout vymažu Bibi Blocksberg je o 10000000000000000000000000% lepšííííííííííííííí ííííííííí a kdo se na ní dívá a pouští si její písničky TY !!!! tak jí ještě někdo prosimvás vynadejte týhle krávo co se předevčírem pochcala...a ty tepláky dala do skříně zpátky ja to vim protože je to kur....v...a....!!!!!!! a Sidonii nikdo nadávat nebude! *13* *13* to si zkoušej na někoho jinýho ty pí....č....o... !!! Sidonie je nejj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* !!!! ZAPAMATUJ SI TO ! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • sidonie-real-krosigk

        Re: Re: Trapka sveta

        TY MAS CO MLUVIT KDYZ SI OD 1 TRIDY CHODILA DOMU POSRANA A TO MOJE BYLO JENOM 1 TAKZE DRZ KLAPACKU A TO TVOJE 4 ROKY!HAVNASKU...KDYBY TO SLYSELA TA TVOJE KRYSA TAK BY SE Z TEBE POBLYLA A STECH TVYCH TRAPNYCH PISNICEK NAPRIKLA HEXN JE MI NA BLITI....TRAPKO.....NECHCE SE MI TO PAMATOVAT PROTOZE TO ANI NENI PRAVDA TO TI REKNU ZE I TA MILEY CYRUS JE SLAVNEJSI A NILS ALTHAUS TAKY PROTOZE ON BAVI LIDI !TAKY DIKY BREAKOUTU A ONA HRALA V KEDNOM POSRANYM TRAPNYM FILMU A TA ZABY PRINC TRAAPNY PRO MALE DETI!BOZE
        • sidonie-real-krosigk

          Re: Re: Re: Trapka sveta

          Nepiš tady na Sidonii profil nebo ti neco na ten tvůj breakou napíšu že se normálně posereš !!!.....Jo a ty si myslíš že bibi blocksberg je neslavný film JE píčo.....pro všechny je tady nejjj film na světě tak ho tady neurážj a urážej si toho tvůho chcíplýho kamarádaka pulpa *5* *5* tohho kokota....nenávidim ho k smrti !!!!!!!!!!! a ten nija ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nejvetsi curak na sveteeee ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* A bibi je nejj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sidonie-real-krosigk

    sidonie3

    Halo Ich liebe alles und warum nich schreiben mir ? *9* *9* *9*
  • sidonie-real-krosigk

    Sidonie 2

    OKay....Und warum Sind Leute nick schreibe here in my ..... *9* *9* *9*
  • sidonie-real-krosigk

    Sidonie

    Halo alles ich bin Sidonie....Dankeschön alles.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit