Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super komedie

    Naprosto skvělej film,inteligentní humor,dobří herci...
    To co se točí v současné době,jako např.Kameňák,to je děs a hrůza.
    Ještě,že existuje tahle "stará klasika".
  • natush

    Já ten film prostě miluju:)

    Je to nejlepší film na světě. Pořád se na něho dívám a moc se mi líbí. Vždycky mi dokáže zlepšit náladu. Jen je škoda, že víc než polovina herců jsou už mrtvý!!!!!! NEJLEPŠÍ FILM, KTEREJ MŮŽE EXISTOVAT!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *1* *1* *3* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • film marecku podejete mi pero se mi strasne libil a dalisi filmy od zdenka sveraka a pana smoljaka se mi strasne libi i za komunismu se taky nechali delat veselohry aby se lide taky bavily i když to byly serialy same udernicke jako byl třeba okres na severu jako soudruh platenik bojoval za zkuseneho riditele chemických zavodu
  • prostě super film!!!!!! nejvíc se mi líbilo: Hliník se přestěhoval do Humpolce! :) nebo to s tím rohlíkem: Já když kouřím, tak zvracím...
  • Kdyby se tehdy nenatočily tak skvělé komedie, tak dne můžou televize rovnou přestat vysílat.

    Proč Klaus tenhle film nesnáší? No proto, že se se v něm poznal! Hujer za to má u mne plus.

    A až na něj budete koukat znovu, tak si vzpomeňte na Tomáše Holého, který se právě tady objevil poprvé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit