Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jodi-Stevie

    Ahoj zajmalo by mě jestli opravdu Alex a Davev umřou????? *7*
  • martinaset001

    Re: Re: Jodi

    ale nezemre jen to prectivali
  • Re: Jodi

    bude s mattem/robem
  • Jodi

    Ahojky. Nevíte jestli se dá Jodi dohromady s Mattem nebo s Rileym? *7*
  • Re: Re: Stevie a Alex

    Ahoj, máš pravdu, Alex umře. Už na to koukat nebudu. Bez něho to už nebude ono a je to hodně smutné, když už budou konečně se Stevie spolu. On autorů to je pěkně hnusný!!!!
  • Re: Stevie a Alex

    Čauky,náhodou jsem zkoukla všechny díly,sice v angličtině,ale aspoň něco.Steave a Alex se opravdu vezmou,ale Alex zemře dřív,než se narodí jejich sym.A potom ještě zemře Dave,takže jsem si poplakala a vůbec nevím,jak ten seriál bude dál pokračovat a hlavně o čem bude,když tam umírají samí hlavní herci.Je to mazec a jsem z toho uplně v šoku!!! *9*
  • Re: Stevie a Alex

    stevie a alex se vezmou a budou mit dite ale alex bude muset odjet tak tam chvili nebude.nick neni mrtvej za par dilu se objevi.pak s tess odjedou spolu a uz tam nebudou
  • Re: Stevie a Alex

    no víš jeto mrcha *16* *10*
  • Re: Re: Stevie a Alex

    Ahojda, je super, že se dá Stevie s Alexem dohromady. Ale podle toho co jsem viděla za ukázky na youtube mi příjde, že pak Alex umře. Doufám, že se mýlím, ale pak je v úvodu už jen Stevie a Alex tam vůbec není.Nevíš o tom něco? Fakt bych se ráda mýlila. Po Claire by to byl další šok *9*
  • Re: Stevie a Alex

    Stevie a Alex budu spolu aj sa zoberu a budu mat dieta
  • blanik90

    Stevie a Alex

    Ahojky, hele nevíte jak to nakonec dopadne se Stevie a Alexem??Myslela jsem, že budou spolu, ale teď je tam ta Fiona... *9*
  • Re: Re: Nick

    ja si myslim že umře *4*
  • Re: Prosbička

    jak jsi dopadla máš to a nechceš se se mnou podělit.Jitka *4*
  • Re: Re: Prosbička

    ahoj moc tě prosím můžeš mi to poslat na DVD poštou.Já nejsem nejmladší a neumím stahovat z net.Ráda ti zaplatím za Cd i poštovné.Určitě se mi ozvi.Dík Jitka *4* *4* *4*
  • Clair

    muze mi nekdo rict co se stalo se Šarlotou dcerou Clair? prosim napiste mi na e-mail diky moc
  • Re: Měli by se vrátit

    Tess a Nick by se měli vrátit *3* *4* *1*
  • Re: Nick

    A co udělali s Nickem? Bude tam dál hrát nebo umře??
  • julie.net

    Re: bílá, barva smrti

    Přejmonovat by ho mli až odejde poslední ze ster Mcleodových, Jodi....
  • julie.net

    Re: Nepovedený dabing Steve

    To mi povídej. Taky mi nesedí měnění dabérů. Se Stevie to byla i dabérka Tess, teď mi příde, že už Stevie dabuje ta stará, ale zase mi příjde, že Meg dabuje někdo jiný. Je to jako když sem si teď koupila film Zalňačka a Funého daboval Lábus místo Filipovského. Na to se pak nedá koukat. Přece člověk taky jen tak ze dne na den nezmění hlas...... Ze smrti Clair sem byla také moc smutná, ale Lisa Chapel chtěla opustit natáčení. Bohužel umírání v seriálu bude ještě bohužel pokračovat..... *9*
  • julie.net

    Měli by se vrátit

    Neboj měli by se ještě vrátit, Tess i Nick. Musí splodit ještě seriálové potomstvo. Představitelka Tess Bridie Carter totiž v době natáčení řady, která teď běží totiž čekala miminko. Bylo to už na ní pěkně vidět než odjela za Nikem.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit