Přejít na výpis diskuzí

Medicopter 117

FILM 19.5.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jano zapoměla si na Gonza a na Maxe
  • Seriál je to skvělý ale nejlepší byl v původním obsazení (1. - Thomas, Michael, Peter a 2. - Biggi, Gabka a Ralf) :))
  • To máš pravdu...Thomas je nejlepší :) a s Biggi by se k sobě moc hodili :))
  • můžeš si to stáhnout jako já na uloz.to...jsou tam všechny díly česky :) a tady máš i stránku se seznamem na všechny díly jak se jednotlivě jmenují :) http://krimiserialy.juk.cz/medicopter117/dily.php#dily
  • Mc

    Medicopter 117 je nejlepší seriál..:-* ale škoda že stěch původních herců tam zůstal jen Petr a Max, ostatní buď odešli nebo zemřeli, byla to škoda, *9* *9* a můžu říct že mé nejoblíbenější díly jsou ty díly kde jsou původní posádky.. Bez nich už to nebylo ono..:(
  • your-darling

    Online

    lidičky potřebuju pomoct..
    nrvíte kde sehnat díly online??
    předem díky.. *9* *14*
  • Re: PETER_ZKURVYSYN

    Mluvíš osobě? Podle mě tenhle popis sedí přesně na tebe a to sem tě nikdy neviděla, ale dokážu si představit jak asi vypadá kretén, který má rozum horší než tříleté děcko! *3*
  • Re: Medicopter117

    Ahoj, já ho strašně mocinky miluju a byla bych schopná si o Medicopteru i psát. Kdyby měl někdo zájem tak mi napište na icq 444-365-160. *14* *14* *14*
  • zvonda

    PETER_ZKURVYSYN

    Peter to je ten největší čůrák,zmrd,debil,kundivylizal,Ma mrd a píčus! Nevim jak se vám může líbit! *9* *9* *9*
  • zvonda

    Re: Re: Medicopter117

    Peter to je ten největší čůrák,zmrd,debil,kundivylizal,Ma mrd a píčus! Nevim jak se vám může líbit! *9* *9* *9*
  • castelymy

    Re: Re: Re: Medicopter117

    *7* to fakt? :-! *9* podla mna peter hehe
  • castelymy

    Re: Medicopter117

    jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) videla som to uz asi 20 krat a stale ma to bavi :) peter je naj *14* aj jens! *14* a karin hehe
  • Re: Re: Medicopter117

    a nejkrásnější je thomáááášek ♥♥♥♥ *14*
  • Re: Medicopter117

    ja jo primo ho zboznuju jeste ze ho zacali davat zas jinak bych asi umrela
  • Medicopter117

    Ahojííík miluje taky někdo tak Medicopter117 jako jááá? *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit