Přejít na výpis diskuzí

Mentalista

FILM 11.3.2009 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď přes prázdniny jsem zkoukla kompletně celého mentalistu, od první série až po 13. díl sedmé série (bohužel to vypadá, že ten byl fakt poslední, i když hrozně doufám že ne ). Taky jsem až do konce šesté série pořádně nevěděla, jestli Jane nakonec bude s Lisbonovou, nebo ne *4* . Sedmou i šestou sérii jsem viděla v originále s titulkama, a i když je český dabing (aspoň do šesté série) fajn, na originál to prostě nemá. Tomu, kdo ještě neviděl všechny díly, vřele doporučuji. V sedmé i v šesté sérii bude hooodně zvratů a změn, dobrých i špatných *14* *4* *3* a závěr stojí za to. Ten seriál jsem měla hodně ráda už před prázdninama, ale teď ho prostě žeru, hlavně samozřejmě Patricka *1* . Fakt moc doufám, že bude pokračovat...
    P.S.: jestli někdo koukal na originál, nevíte co se říká na konci každýho dílu těsně před záv. titulkama??? Rozumím jen něco málo
  • nelibi se mi dabing poslednich dilu vubec mi to nesedi
  • :333 nej seriál!!! <33
  • nejlepší na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14* *3* *1* *1* *14* *14* *14* *3* *3*
  • hele s tim jestli spolu budou chodit to nwm ale vim ze se spolu ve 4 casti vyspi ktera jeste neni v cestine
    a ten kdo videl posledni dil 3 casti jak zabil toho rudyho johna :) :) :)
    • Podle mě to rudý John nebyl ale fakt nevím! PS: Neví někdo, kdy budou dávat další díly Mentalisty? *1*
  • nevite jak se menuje ten dil jak patrika unesl rudy john??a jeste nevite kde se da stahnou cesky 1dil ze 4serie??
    napiste prosim na email eliska14.5.1999@seznam.cz diky moc
  • Patrick & Teresa

    Nevíte náhodou jestli začne chodit Patrick s tou Teresou?:D sem si četla dole, že tipujete že jo, ale já chcu vedět jestli to někdo neví jistě:D já chcu aby byli spolu :D <3
    • Ahoja :) myslím, že mezi nimi něco vznikne, navzájem se maj vážně rádi ( zachraňujou si životy a tak), ale chodit spolu nebudou, jen si daj třeba ňákou pusu....A navíc v jednom díle si Patrick přivede ňákou ženskou do konceláře CBI, všichni to uvidí i Lisbonová, vypadalo to jakoby žárlila, myslím, že má Patricka fakt víc než ráda :) Ale je to jen můj názor :)
  • kattuska-dotty

    Miluju :) ♥

    Jaj jak já tenhle seriál miluju *14* vždycky se už nemůžu dočkat na další díl *15* taky si myslím, že Patrick bude chodit s tou šéfkou :)
    • ta.jedna.jedina

      Re: Miluju :) ♥

      JÁ HO TAKY MILUJU... *14*
  • baruska.b

    Nej seriál

    Nejlepší seriál co znám *14*
    Hej ja fakt nemužu z toho jak on na všechno přijde *1* A jo taky si myslím že bude chodit s tou jeho šefkou *14*
    • sarda

      Re: Nej seriál

      Tky ten seriál miluju,akorát že ho už zrušili na Nově.. *9* akorát zrovna před super dílem,kde spolu budou Teresa a Patrick tančit chjooo *9*
  • _sabruska_

    MENTALISTA♥♥♥♥♥♥♥♥

    On na to že je už starší tak je to kus:Dproste kunda v dobrým smysle!uple jsem pohlacená tím seriálem prostě
    MENTALISTA♥♥♥♥♥♥♥
    • ta.jedna.jedina

      Re: MENTALISTA♥♥♥♥♥♥♥♥

      moje řeč...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit