Přejít na výpis diskuzí

Milk

FILM 10.2.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavosti:
    Premiéra filmu se uskutečnila pouhý jeden den před 30. výročím úmrtí Harveyho Milka - 26.11. 2008.

    Film byl natočen dle skutečného životního příběhu amerického homosexuálního politika Harveyho Milka.

    Režisér Gus Van Sant natočil tento film po dlouhých patnáctiletých přípravách.
    • Natáčelo se ve skutečném apartmá Harveye Milka v San Franciscu v Kalifornii i na místě, kde stával kdysi jeho obchod.

      Velkým paradoxem bylo, že menší roli ve filmu si zahrál i skutečný vrahův syn, Charles White. Jeho otec, politik Dan White zavraždil Harveye Milka roku 1978.

      Herec Denis O'Hare, který ztvárnil ve filmu homofobního senátora Johna Briggse je v reálu ve skutečnosti gay.
  • heath.4ever

    úžasné

    Před chvíli jsem dokoukal tenhle super film.Čekal jsem od něj mnoho,ale dostal jsem ještě víc!Skvělý příbeh inspirovaný skutečností,který je chvílem smutný,zvlášť když Harvey najde svého přítele oběšeného...A na konci jak ho ten parchant zastřelí,to sem rozdýchával dlouho...Krásný film, který doporučuju všem kdo mají rádi Seana Penna
    • Re: úžasné

      hraje tam pls lucas grabeel
      • Re: Re: úžasné

        Hele jestli je to ten blonďáček z HSM tak jo, ten tam hraje ;) jednoho z té party gayů.. :)) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit