Přejít na výpis diskuzí

Miluj mě! ... Prosím

FILM 4.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lili444

    Film

    Krásný film...řekla bych takové psychologické drama, kde se minulost prolíná s přítomností...
    A samozřejmě nesmim zapomenout pochválit Joshe Hartnetta :D..krásný kluk, skvěle zahraný.. *3* *14* *4*
  • píseň

    ahoj,nevíte prosim nekdo,jak se jmenuje taková ta známá píseň,která hraje,kdyz na konci stojí na tom letišti za to Lisou a ona se otočí...?předem dík
    • lili444

      Re: píseň

      http://www.youtube.com/watch?v=EdBy m7kv2IM - tahle to je
      Nádherná písnička *3* *4*
      • lili444

        Re: Re: píseň

        aha, oni nejdou odkazy, název - Coldplay - The Scientist
  • nej

    jeden z nej filmů co sem kdy viděla.. děj sice přeházený, ale o to je to zajímavější
  • super

    je fakt zajímavej moooc se mi líbi
  • ennie.cailess

    The best movie

    Jak ten film nemůže někdo pochopit, to nechápu. Nejsem nijak extra inteligentní a pochopila jsem ho hned napoprvý.
    Jinak je to asi nejlepší film, co jsem kdy viděla... *5*
  • Popis

    teda ten popis u tohoto filmu je naprostá blbost *9* *9* ten film je o něčem úplně jiným!!!!! *10* *10*
    • piper002

      Re: Popis

      jn, ten popis je dost divnej *1*
  • mija6994

    :-)

    Ten film sem sice vůbec nepochopila ale je super *1*
  • jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

    toto je ten nejpodivnejsi filmik, co sem kdy videla..:) dej je naprosto sprehazen, coz je tezke, pro divaky...:) tento film sem videla 4x....a pochopila ho cely au na potreti..:) je to makacka na hlavu, ale stoji to za to..:) doporucuju..:) *4*
    • Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

      Užasnej film ......... *14* *14* *14*
    • Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

      tak se radeji podivejte do programu :D:D:D
      • uzasny film

        podle me je toto uzasny film,ktery me dal moznost zapremyslet nad osobnim zivotem zase z jineho uhlu...neni vubec nepochopitelny,jee skvely
    • Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

      teda nee!!! spravne, 28.7. :D
    • Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

      teda 20.7...:)
    • Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

      Ano mas pravdu, tak jsem ho pochopila az na podruhe, je to opavdu ze zacatku nepochopitelny film, vse je casove sprehazeno a zaber ktery sme videli treba na zacatku tak na konci ho vidime treba uplne z jineho uhlu pohledu, tezke na pochopeni, ale jinak krasnej film, taky doporucuju...28.7.07 na CT1 *3*
      • piper002

        Re: Re: jE TO NEPOCHOPITELNY FILM

        Ja si nejdřív říkala, co jste na tom nepochopili:D..ale pak jsem si vzpoměla, že jsem to taky pochopila pořádně až napodruhé..ale popisovat co jsem nepochopila to by bylo nadlouho *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit