Přejít na výpis diskuzí

Milý Johne

FILM 29.12.2009 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chameleon-j

    Knížka krásná jsem zvědavá na film!

    Před chvilkou jsem dočetla knížku a je to vážně nádhera. Krásný příběh. Když jsem si četla, tak jsem si představovala channinga jak surfuje směje se, prostě vše co je v té knížce. Ani slzám jsem se neubránila, když se třeba S + J loučili....
    Moc se těším až uvidím film, doufám že budu stejně nadšená jako u knížky! Ale věřím, že ano, protože tam kde je Tatum je to hezké vždy! *14*
  • ddaaddaa

    SOUNTRACK

    Nevíte nekdo jak se jmenuje sountracj k filmu nebo kdo ho hraje dík
  • Úžasné

    Včera sem na tom byla. Bylo to Nádherný 10.000x lepší než Alenka. Nemám slov
    • Re: Úžasné

      me to hlavně paradně zobrečelo
  • sara.jenni

    Zítráááá!

    Mooooc se těším na zítřek, kdy ten film uvidím!!!!! bože tak se těším na Channinga *14* *14* *14* *14* *14*
  • film

    nevíte jestli je někde dear john online s českýmy titlky *7*
    • Re: film

      Tento film jsem viděla online s českými titulky na filmy.stahuj.org :-) *5*
  • WoW!

    Jsem kluk a slaďárny v lásce zrovna nemám..ale tohle je nepřekonatelný, nejlepší film, kterej jsem kdy viděl, můžu 1000%dooručit..chhtělo se mi i brečet když řekl místo..brzy naschledanou...sbohem..doporučuju. ..nádhernej film a když to řeknu já! tak to je co říct! *1* *3* *4*
  • Miluju tenhle film. Mám ráda Amandu a Channinga. Vždycky mě to rozbrečí... *2* *14* ♥ Doporučuju! *1*
  • U tohohle filmu máte husí kůži, oči zalité slzami a pocelou dobu oplýváte nadějí, že to dobře dopadne... Opravdu doporučuji. Amanda i Channing odvedli perfektní výkon a jejich lásku a beznaděj jim "sežerete i s navijákem"!
  • kino? dvd?

    Bude to v kinech? Či rovnou na dvd?
    • verikkkk

      Re: kino? dvd?

      Jj, bude to v kinech:) A na dvd pak stopto taky:) Moc se těším:)
  • tu cu vidět

    wau to moze být krásnej filmík .... to cu vidět .... channing je tam krásňoučkej no ale mohli tam dat nekoho jiného než amandu tu zdrovna moc nemosím ......
    • verikkkk

      Re: tu cu vidět

      Bude, taky se moc těším!!:)) Amandu mám zase já moc ráda:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit