Přejít na výpis diskuzí

Misfits: Zmetci

FILM 30.12.2009 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo souhlasím stebou miss-fitss :D *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3*
  • když tam bude rudy bude to prostě boží nejlepší ze všech nechapu jak všichni nathan však je tto debilní dítě s totalně trapnýma hlaškama RUDY WAYDE besst offf
  • Je to bomba doufam že budou pokračovat *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • tento seriál je boží ale jen mě štve že všichny umřou a přídou tam samí nový herci *7* ale i tak je to nejlepší serial poprví když sem to viděla tak sem si říkala co to je za píčovinu ? ale pak mě to začalo bavit je to nejlepší :DD :))) :** *14*
  • Hoj,v 3.sérii u asi není Nathan co? :-/
  • Nejlepší séroš!Nevíte někdo,jestli bude ta 4 série???
    • Už jsem viděla 4 díky ze 4 série. První dva slabota a další dva lepší. Ale prostě jsem zklamaná, že původní sestava upadla. Stejné kvality už určitě nedosáhne.
      • ano přesně nikdy se jim nevyronaj :D
  • po dlouhy dobe moc vynikajici serial ma to v sobe vsechno a je to blazniva a prave diky tomu vynikajici ale pridje mi z eaz moc lidi tam umira sndav kazdym dile nekdo umre *15* *15* *15* *14*
  • granger.hermiona
    Zdravím co by jste řekli tomu kdyby se na facebooku založila skupina o tomto seriálu.Samozřejmě,že pokud by tu někdo souhlasil stačí napsat do diskusí.
  • n-abby-sciu

    Misfits

    Vynikající. Dle mého názoru nejlepší seriál letošní sezóny. *15* Každý díl mě dokázal napínat od začátku do konce. Už aby tu byla 2. série... *4*
    • justheath

      Re: Misfits

      jeden z nejlepších seriálů ever ! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit