Přejít na výpis diskuzí

Moderní popelka

FILM 4.3.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej film

    Je to nejůžasnější film co ksem kdy viděla!! *4* *14* *1*
  • moderní popelka

    Je to krásný film
    *4*
  • popelka

    Je to supr filmik a ty šaty klásný *4*
  • docela romantic comedy mno....

    tqak achojik lidicky !!!! Tak asi bych o tom neco mela rict, ze !?! jn... takze uz kvuli Chadu Michaelovi Murrayovi je tato komedie NEJLEPSI!!!! *14* *14* Ikdyz ta Hilarry tam je fakt pekna, ale je porad stejna i v jinych filmech a to Chad neni!!! jinak je to mooooc pekne !!!!! *3*
  • docela romantic comedy mno....

    tqak achojik lidicky !!!! Tak asi bych o tom neco mela rict, ze !?! jn... takze uz kvuli Chadu Michaelovi Murrayovi je tato komedie NEJLEPSI!!!! *14* *14*
    • Re: docela romantic comedy mno....

      Ahoj Hillary seš dobrá zpěvačka a herečka.
      • Re: Re: docela romantic comedy mno....

        *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *13* *13* Posliž Hillary kdy budež mít novou desku nebo novej film .Budež někdy točit seriál? *
  • úzasnej film

    tento film me naprosto dostal. od té doby co jsem ho videla poprvé jsem ho videla uz snad tisíckrát. uz to nemá cenu ani pocítat. Hilary Duff je ten nejúzasnejsí clovícek na svete a filmy s ní jsou naprosto dokonalé. jako moderní popelka *4*
    • Re: úzasnej film

      jo je to skvely film ,ale nikdy to nevzdavej je lepsi a hilary a cad jsou good,hilary skvele zpiva treba someone s watching over me *14*
  • hmm

    Ahojky, newite prosiiiim, kdo hral tu djku??? Diky predem, jestli to sem nekdo pisnete, diiiiky *3* *1*
    • Re: hmm - djka

      Čau tu djku hrála Aimee-Lynn Chadwick.
  • ...

    Je to fakt doooost husty filmecek... Stoji za tto sa na nej podivat... *3* *14*
    • Re: ...

      JJ mě se taky hrozně líbil *3*
      • Re: Re: ...

        Je to NEJ film,ktery jsem v posledni dobe videla. *4*
    • Re: ...

      JJ, už se těším, až se na něj dneska večer kouknu!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit