Přejít na výpis diskuzí

Modrá laguna

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😇😇😱😎😍

  • Tenhle film byl poprvé natočen v roce 1948 (netuším přesný rok,ale bylo to ve 40.letech). Dá se na to kouknout na youtube, ale asi jenom v angličtině.
  • ja to nechápu na konci 1 říkají že usnuli a ve 2 jsou furt na tom moři ani je ti namořníci v 1 nevzali a ve 2 na zacatku jsou mrtvi ja to nechapu
    *9* *9* *9* *9*
    • Když řekli,že usnuli,tak mysleli v podstatě,že umřeli-míň to bolí asi.Já mám ještě VHSku se starym dabingem a tam řekl Peddy,že jsou to bobule věčného spánku...
      • Já si spíš myslím, že v 1 jenom usnuli, ale aby potom mohli natočit další pokračování, tak to museli změnit na to, že umřeli.
  • hk,

    krásneeeej film.nejlepší kterej sem kdy viděla 1je lepší ,protože tam nic nevědí ale ve 2 už jo.chci aby natočili 3 *14* *4*
    • máš pravdu. taky bych chtěla vidět 3 díl tohoto krásného zajímavého a dobrodružného filmu i love modrá lafuna a ty máš pravdu že je to užasný serial q *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • hezkéé

    ale vždyť to neskončilo smutně...oni neumřeli po těch bobulích jen usnuli...ale jinak se mi to moc líbilo jen by to mohlo skončit jako 2 *4* *3*
  • pepQa

    prosim vás ako sa to skončilo ? lebo ja som to kukala skoro do konca a potom sa nám už skončila hodina chcela by som vediet ako sa to skončí .. PLS:)
  • hmm

    nádhernej film...fakt moc
  • ..

    Moc karsny film,ale nemusel zkoncit,tak jak zkoncil.. *9*
    • Re: ..

      jn...nevíte někdo, jak to skončilo? *7*
  • fajn

    filmík na oddech, na dobu 1980 slušně zpracované, .... mimochodem nemá někdo dvd modré laguny ? 1. i 2.díl... odkoupím ;) díky
  • zamilovanej

    Laguna je super film. Moc moc se nam libi. Je to krasnej film a my by jsme se moc chteli ocitnout na miste kde hrdinove zili. *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit