Přejít na výpis diskuzí

Muži na stromech

FILM 23.3.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dik za fotku

    jo a díky za fotečku Scotta Elroda nevím komu, ale děkuje.Skoro nikde není zmiňovaný ani vyfocený.Ten mě dovedl vlastně až na tyto stranký *15*
  • konečně supr seriál

    tak při tomhle seriálu opravdu pookřívám. *3* Ikdyž ho davají zatraceně pozdě a já stávám3.50 tak se snažím vydržet nebo ho nahrát.Snad všeci herci jsou sympatičtí.Teda alespoň mě jo.Který z těch hezounků se Vám víc líbí?Cash nebo Jack? *3*
  • maren

    jooo

    super konečně dávaj HEJ HOU...=o)...nej film MUCK
  • maren

    ...

    to fákt nwím.kde to bylo už si to nepamatuju *9* ale bude to škoda jestli to přestanou dávat
    *9*
  • maren

    ...

    prej nový díly nebudou protože v americe muži na stromech měli malou sledovanost a prima to možná nevodkoupí bylo to na nějakech stránkách.Ale atejně je to nejlepší seriál nelepší je maryn a jane škoda jestli to přestanou vysílat *9* MUSÍ *8*
    • Re: ...

      A nepamatuješ si ty stránky, kde to bylo napsaný prosím?
      Já bych to dala na web, ale potřebuju k tomu zdroj...
  • hahááá

    N E J L E P Š Í!!
    • Re: hahááá

      Ahoj prosím nevíte někdo, kdy se začne vysílat nová serie v tv?
      díky moc, nemůžu to nikde najít
      • Re: Re: hahááá

        Psala jsem na TV Prima a odpověděli mi, že odvysílali všechno co měli koupený, ale určitě chtějí dokoupit zbytek, nenapsali ale kdy... *9*
        • Re: Re: Re: hahááá

          jak to? ja myslela ze muzi na stromech nedavaj jenom o prazdninach a oni je nebudou davat uz vubec no to je hruza hlavne ze davaj blbosti ale na takovej skvelej serial se vykaslou no co to je dneska za svet? *3*
  • pochvala

    Je to fakt skvělej seriál, často se u něj nasměju :D *1* *1* *1* Jen je mi teď líto Maryn :( *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit