Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ten film♥♥♥
  • Ahojky všichni,mám dotaz,je tu diskografie z HSM 1 i 2,ale ne z 3,nevíte kde bych ji sehnala?Děkuji za odpověď *3*
  • Ahoj nevíte jestli bude HSM 4? Prej má být jen ze Sharpey nebo tak něco?
    • Ahoj BlonDie HSM 4 není, ale je trapná napodobenina jménem Viva High School Musical Mexiko. Se Sharpay je film který se jmenuje Sharpay a její báječné dobrodružství. Mě osobně se Sharpay a její báječné dobrodružství moc líbilo, ale na Viva High School Musical Mexico jsem vůbec nekoukala, protože se mi nelíbily ani ukázky. Doufám že se ti alespoň jeden film bude líbit. *1* *1* *1* *1* *1*
  • disneystarsfan

    3

    Tenhle 3. díl je ze všech nejlepší..a to úpa!!
    • kajuska4

      Re: 3

      jj *14*
  • adra

    Ted vám něco povim...

    Ze začátku jsem tento film děsně nesnášela,jako všechny HSM.
    Pak jsem se ale z nudy podívala na 3. díl...
    Jsem v devítce,vím,jak je těžké to tady opustit.Přátele,školu,rozhodnout se kam jít.Celý film jsem brečela,protože vím,jak se ty postavy cítí.
    Jestli ste někdo v mé situaci,tak se rozhodně koukněte,protože konečně pochopíte děj:(((
    • kajuska4

      Re: Ted vám něco povim...

      Já ten filmík lowuji a Vanessku tky *14*
  • No.......hmmm

    Mne sa spočiatku HSM3 páčil, ale potom sa mi to dosť zhnusilo. No, ked som si uvedomila, ze ked si tak zhrniem celý film je to tak asi pre deti a nie pre pubertiakov...nooo...je to pre deti asi od 7-11 rokov maximálne...fakt ozaj...ja mám 12 rokov a je to pre mňa oničom.... no hmmm...to bol moj názor *1* *1* *1*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • :-*************

    Nejlepší filmík na svete *14* ,nejlepší je tam Nessynka(Vanessa,Gabriella),proste božííííí,zahrála to skvele,ten film je božííííííííííííííí
    • kajuska4

      Re: :-*************

      přesně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: :-*************

        Souhlasim.. *14* *14*
        Miluju tenhle filmíík.. *14* *14* *14*
  • lenushka14

    HBO

    High school musical 3 na HBO 18.10.2008 o 20:00 a v Stredu 21.10.2009 o 20:00
  • pajinka11

    hsm

    miluju hsm1,2 a 3 a miluju zaca efrona božžžííííí očiii *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit