Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 4

FILM 20.12.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pani-rapperka

    :)

    hááh doufejme ať ho nenatoči *15*
  • jituska80

    noo??

    tak to sem zvědavá pac jsem cetla ze sa HSM4 ani tocit nebude .. xD no tak uvidime .. *5*
  • erika728

    ...

    to jsem zvedava, jestli to je pravda, ze bude i 4....
  • spekan

    ploosim

    nema tu nekdo plakat Vanesy Hudgens nebo Ashley Tisdale nebo neco z HSM za plakat Lucky Vondrackove nebo ewy farne??pokud ano tak mi napiste do vzkazu *5*
  • VYHRAJTE HSM!

    vyhrajte!

    http://shy-monca-zohov a.blog.cz/0909/soutez-o-hsm

    vyhr ajte originál tašku přes rameno s hsm!
  • :)

    někde jsem četla že by tam měla hrát i vanessa i zac a že budou na těch výsokých školách a začne se jim stýskat po east high.tak se tam pojedóu podívat no tak nwm necháme se překvapit *15*
    • Re: :)

      Někde jsem slyšela, že v HSM 4 bude jen Ashley Tisdale. Protože přeci na Vysoké bude pokračovat zase v Alfbaker, a Corbin Bleu možná taky jak si vybral obor Basketball. Ale Vanessy & Zaca se ptaly, jestli tam chtějí hrát, a řekly, že v HSM 4 už hrát nebudou .. :((
    • Re: :)

      Jo todle jsem taky četla a myslím, že by to tak pohlo být, pac je to rozumné...Aby tam hráli zase všichni
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-) *4*
    • Re: :))

      Ty krávo dyt to ještě vubec nevyšlo jak se na to asi chceš podívat...???
    • prochazkovalenkalenka

      Re: :))

      jaště to nevišlo!!!
      *13* *1*
    • Re: :))

      vždyt se to ted nataci tak jak to asi muzes videt uz ted vzdyt tam je napsane rok výroby 2010 *13*
  • Muzikál ze...Z vysoký??

    Muzikál ze strední se to jmenuje protože jsou na strední,ale jak by se mel jmenovat další díl?Muzikál z vysoký?Práve proto to bude o necem jinym.Ale tak uspesný jako predchozí 3 díly to nebude.To rozhodne ne.
  • joooooooooo

    joooo to je suprovi ze bude hsm 4 did uz hsm 3 bylo skvele uz se tesim *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • klaris13

    cooooooooo

    MUZIKÁL ZE STŘEDNÍ NEEKZISTUJE CO JE TO ZA BLBINU?????????????? *7* *7* *7*


    *10* *16* *10* *16*

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *5* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: cooooooooo

      Muzikál ze střední existuje, ale neexistuje slovo ,,neekzistuje"
      • Re: Re: cooooooooo

        celkem si jí setřl *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit