Přejít na výpis diskuzí

Nakládačka

FILM 13.8.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovej Kec

    Co to je za blbost? Prej ze si chteji otevrit nahravaci studio.....to je ale pekna blbost.......maji proste partu se kterou vyhravaji.....jina parta je vyzve na souboj a oni prijmou...jenze jeden jejich clen Sony je zradi a nauci vyzivajici partu jejich sestavy......takze ten battle prohrajou...........Elgin a David si sem tam privydelavaji tim ze delaji pro Emeralda...to je nejakej gangster......jednou meli nekomu dorucit penize ale David na to zapomnel jelikoz byl na rande s Elginovou sestrou...Elgin se rozhodlu ze ty penize doruci sam....jenze si na jen pockali nejaky borci , zmlatili ho a vzali mu penize..........Elgin se proto s Davidem pohada........El ted ale musi nejak splatit prachy Emeradlovi.....a naskytne se uzasna prilezitost.......tanecni soutez Big Bounce a vyhra je 50000 dolaru.......ale jelikoz se El s davidem nebavi jejich spolecna parta se rozpadla......Oba ale touzi vyhrat Big bounce a tak si kazdej z nich zalozi svoji vlastni novou partu.......El se v Big bounce dostane az do finale ale Davidovi se to bohuzel nepodari.......Ale stane se neco necekaneho.....Byla vyhlasena remiza jelikoz byl shodny vysledek u Elginovy party a Vadeovy party....coz je ta parta co je vyzvala na souboj ktery prohrali........Jedina moznost jak rozhodnout o vitezi je udelat battle jako na ulici...zadna pravidla.......Elginovi kamaradi reknou ze jestli maji vyhrat musi do toho jit se starou partou...Vcetne Davida........El se teda s Davidem usmiri a do battlu jdou bok po boku.......nakonec zvitezi nad Vadeovou partou a tim vyhraji soutez :-)..........v celym filmu neni zadna zminka o tom ze by si chteli otevrit nahravaci studio....takze reknete nekdo tomu co psal ten popis filmu at se na ten film nejdriv podiva a neopisu je tu nejaky blbosti z blogu na netu od lidi co ten film taky nikdy nevideli......!!!!
  • Re: olda

    já nějaké písničky mám..napiš když tak na mail *3*
  • olda

    nebo spise jak se jmenuji?
  • olda

    kde si muzu stahnout ty pisničky od toho filmu?
  • michal09

    nakládačka

    jinak si jí můžeš stáhnout na http://uloz.to/1260431/you-got-serv ed-cz.avi
    Je v češtině
  • michal09

    1

    dabing k tomu filmu je nanic,nejlepši je anglicky s titulkama,jinak pecka film *3*
  • Re: Nakládačka

    čau já mám cz nakládačku mám to česky tak jestli chceš tak odepiš na lide.cz jetli15 pa *4*
  • Nakládačka

    Ahoj. prosim Vás.. kde sezenu CZ titulky k tomu to filmu..??? díky za odpo. Luca *3*
  • Písničky

    Ahojky Kenny, nemáš prosim tě nějakou hudbu z tohohle filmu?? díky moc pa Markét *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit