Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abby

    Abby je nejlepsi upa ji nej miluju .. ma krasnej styl vsechno je na ni krasny i ona sama *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5*
    • bella123

      Re: Abby

      jj ja taky miluju abby je upeee bozziiiiiiiiii miliju i love miluju mmmmmmmuuuuuupusinka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*


      P.S To by se Abby určitě líbilo: *5*
  • Super!!!

    Naprosto super seriál!!! Opravdu se povedl.. Ve kteým dílu a řadě mají Kate zabít???
    • Re: Super!!!

      Ari zabil Kate ve druhé sérii. Doufám, že Nova neodvysílá jen třetí řadu a konec. První tři série už v televizi jednou dávali a to na Halmarku, takže by mohli odvysílat klidně čtvrtou sérii, vůbec bych jim to nezazlívala. *1*
      • Re: Re: Super!!!

        hallmark ma uplne prisernej dabing v ncis ,na nove to maji mnohem lepe nadabovany
  • NCIS - skvělý seriál

    NCIS je ten nejlepší americký seriál podle mne *14* . Nejlepší jsou Gibbsovy pravidla *13* a pohlavky :o)
  • McAbby

    Ahoooj, prosím všechny kteří to mají skouknutý až do poslední série. Aby mi sem napsali, v jakejch dílech je pár Abby-McGee(například nějaký dobrý dialogy, gesta, pohledy..)...mám je strašně ráda.Díkes

    Jo, a taky jestli nevíte co to bylo za holku u McGeeho v bytě v díle 2x20 (Red Cell) ??? *14*
  • nAJ serial

    nevie niekto nahodou stranku kde si mozem pozriet alebo stiahnut casti? ked hej poslite link na icq 375013470 dik *4* *4* *4*
    • Re: nAJ serial

      od 4 rady je to jen s titulkama a ta adresa je warcenter.cz tam si to nekde najdi ja totiz nejsem na svem compu takze nevim presne kde to je
  • .......

    Nevíte prosím někdo kde bych mohla stáhnout 6 sérii s českým dabingem? *4* *4*
    • skus ulož to tam sou všechny
  • lenkka.sev

    Znělka

    .. Jo, dyžtak mi to pls písněte do vzkazů.. Dííky moc
    • 1iva1

      Re: Znělka

      http://nejserials.blogspot.com/2008 /12/ncis-odkaz-na-znlku.html tady si stáhneš znělku
  • Pátá série

    Lidičky, myslíte, že odvysílají i pátou sérii?? To asik ne, co?? Ta naše TV je někdy vážně dost pozadu. *9*
    • Re: Pátá série

      na podzim 09 zacne nova vysilat 4 serii
  • Abby

    NCIS je nejlepší seriál na světě doufám, že budou dávat všech 5 sérií !!!!!!!!!!!! Nejlepší je z nich Abby - je to moje zlatíčko kdyby tam nebyla tak bych se snad na to ani nedívala..........nejlepší díl je 03x21 (krvavá lázeň) je to fakt good!!!!!!!!!!! *4* *4* *14* *14* *14* *14*
    • bella123

      Re: Abby

      zejo ja abby strasne miluju je ksezrani jako ne ze by jsem byla lezba to ne jen je proste best abby je nejlepsi ze serialu ale jeste mam rada gipse jeny tonyho zivu mcgieho a duckyho..takze vsechny ale tu tamanku neeeeeeeeeeeeee blebelebelbel.................abby *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *14*
  • NCIS

    čauký! je to fakt good seriál! já mam nejradši Tonyho *14* ale aj Gibbse a Abby *3* a nevíte kde bych to mohla sehnat na dvd??
    • Re: NCIS

      Já teda tenhle seriál fakt miluju! Hlavně Abby a McGeeho a taky Gibbse a Tonnyho *1* Prostě miluju všechny, jo zapomněla jsem na Duckyho a Zivu *1*

      DVD prodávají na Amazonu a těhlech webech, ale není tam čeština. Zkus to stahovat přes nějaká fóra (warforum.cz...), je to tam česky i naglicky (i slovensky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit