Přejít na výpis diskuzí

Napola: Hitlerova elita

FILM 26.1.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NapolA

    Chtěl bych jen říci, že ten film jsem viděl už dvakrát a stále se mi to zdá málo. Je to skutečně dobře natočený film o skutečných událostech, které existovaly. Ten film je bravůrně narežírovaný! Max Riemelt, který hraje hlavní roli svoji postavu zahrál na jedničku.
    Myslím si, že za povšimnutí stojí i zmínka, že 90% filmu se točila v České republice. Například zámek Bouzov posloužil pro externí záběry "ústavu" pro výchovu nazi-studentů. Interiéry byly točeny v Praze. Proč bych to vlastně psal?! Koukněte se a uvidíte!
    P.S.: Super film o skutečných věcech!
  • pls otpovidejte potrebujuu to moc vedet

    je to vazne dobrej film a libi se mi jak to udelali ae jen se ci nekoho zeptat pls nevi nekdo z vas kdo hral toho galdena zigfreeda?????pls otpovidejte *9*
    • Re: pls otpovidejte potrebujuu to moc vedet

      tak sry no on se vlastne menuje v tom filmu gladen sierfrid nevi to nekdo??
  • dojem

    Ten film je nepopsatelnej... Je dokonalej... Už jsem ho videla asi 10x ale nikdy u něj nepřestanu žasnou ani brečet... tenhle film mě vždycky dostane....
  • p.petulkaa33

    ...

    Je videt že tuten film je historický ješte že jsem vtý dobe nežila my jsme na to koukali ve škole ....... ale jeste že toiho kluka vyrazili jinak by stejne přisel o život když né dneska tak nekdy jindy a pak ten granat a ta ledovka jak tam umřel albert no desný byl to smutný film

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit