Přejít na výpis diskuzí

Naruto: Shippûden

FILM 18.6.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NaRuTo

    *14* *14* *14* Naruto is bEST !! *14* *14*
  • robinhood

    Naruto movie

    Naruto a Naruto shippuuden jsou nejlepsi uz se tesim az bude naruto movie 5 (shippuuden 2) *3* *14*
  • sasori

    OBRÁZKY

    dala sem naky obrazky :-D jestli nakej chcete, tak mi napiste a ja vam ho dam, jestli ho teda mam *1*
  • naomi7

    Naomi7

    Naruto je děsně nejlepší anime ,který jsem kdy viděla! *14*
    • Jo to je idkyž mě ted baví i romantický anime jako inuyasha
  • tr.bella

    naruto

    Naruto Shippuden je nejlepší seriál na světě.ten děj uplně prožívám s tyma postavama *15*
  • X

    Ty odkazy nejsou zrovna moc dobrý znám lepší třeba konoha.cz hokage.cz nebo kage.cz *4*
    • Re: X

      Tyhle odkazi nezklamou...
  • titanikk

    Naruto

    A bude teda naruto s nejakou chodit? A jak je to mezi nim a Sakurou kdyz Sasuke odejde? Jaen by me zajimalo jestli naruto bude mit pritelkyni.
    • mandy001

      Re: Naruto

      Hej ale taky jsi zapoměl na Hinatu !!! ona je přece do Naruta blázen i když se poslední dobou moc nevídali (myslím v shippuudenu )!! *3* *3*
      • titanikk

        Re: Re: Naruto

        Tak ze nevis jak to asi tak bude ze ne? RAd bych to vedel
  • sakura-naruto

    naruTo

    naruto shippuden je neeej seriál na světě akorát nemám ráda že čekám vždycky týden na další díl :( *9*
  • Nezdá se vám že ted ty poslední díly jsou čím dal horší je to jenom jednou ve čtvrtek a oni tam poslední díl opakují to co jsme už viděli a ještě horší... Jinak ne že Naruto s Kushinou a Minatem že by bylo hrozné to bylo přímo skvělé ale pak se to nějak zvrtlo co myslíte vy?
  • Viděla jsem to do 16.série do konce , musim říct , že by měli udělat další díly , ten poslední skončil napjatě, ale dál už to neudělali, pokuď už nemáj v plánu nic dělat neměli dělat tedy ten poslední díl a nějak to dobře ukončit .. :) Zrovna v tom nejlepším kdy Sasuke přišel mezi svýma ( Konečně ) tak oni to uknočí .. -_- Prosím .. ať si to čte kdo chce ať má rád nebo nemá rád Naruta!! UDĚLEJTE NEHORÁZNĚ MOC MOC DÍLU :D radši bych byla kdyby to nikdy skončit nemuselo .. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit