Přejít na výpis diskuzí

Nekecej a pádluj

FILM 4.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej jak se jmenuje ten jak hrál billyho????
  • love007
    Boží film ;-)
  • héj nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička..jak tam leží všichni nahatí na té zemi?:D:D:D nemůžu jí nikde najít:(
  • Miluju ten film :D...Koukněte jelen a ve volný přírodě --> grrrr :D :D :D
  • lenniesenka

    dneska v TV!

    Dell: být vámi oblíkám se trochu rychleji žiju tady sám už 30 let! *15*

    Dell: Perverzáci!
    dan: Nenene nezabíjejte nás není to tak jak to vypadá!
    tom: jestli chcete někoho vojet, vojeďte Dana! *15*

    Elwood: jak se ti to líbí rybko? Už nejsi tak drsná bez hlavy co? Co říkáš? Ty neslyšíš? Bodejď když nemáš uši. Vždyť nemáš ani hlavu, protože jsem ti ji usek!
    Denis: Elwoode ryby normálně neslyšej
    *15*
  • adulu

    hhhhhhuuuuusssssttttaaaaccckkkyyyy

    hustáckej film *1*
  • Best

    Upe bestovní filmík...ako, nejvíc milujůůů. The best: Serou medvědi v lese??? *1*
  • eliskahvezda

    Nekecej a pádluj

    Jo!
    Tento film je hustej koukala jsem se na něj a neudržela jsem se někdy i smíchy bylo to super třeba jak se k sobě ty tři tulili aby jim nebyla zima ,no nebo jak pak zjistili ,že ten koho hledali tak umřel ,ale bankovky zapálil aby si vysloužil 10 minut života byl to hustý film *1*
  • Nekecej a pádluj!!!

    Hej..nevite někdo jak se jmenuje ta pisníčka jak v tom filmu usekává Elwood rybě tu hlavu???odepiště pls..na e-mail. *1* *7*
    • lenniesenka

      Re: Nekecej a pádluj!!!

      To nevím,ale ta část mě dost bavila. Elwood měl nezapomenutelké hlášky:D a koneckonců bezkonkurenční Seth Green taky:D
  • pickwick

    Hlášky

    "Zastavte, musím si vzít kynedryl!!"

    "Stát, nebo vám ustřelím vaše koule, vycpu je a položím na krbovou římsu!" - "To bude ale nechutná římsa..."

    "Všiml jsi si, kolik bylo na pohřbu holek?! Jo bylo to jako diskotéka s rakví uprostřed."

    "Moje první šprcka. Šlohnul jsem ji tenkrát tátovi z pickupu den předtim než ho zavřeli."

    Dan Mott: Jediná naše šance je schoulit se k sobě. Když se pevně obejmeme, zahřeje nás to.
    Jerry Conlaine: Já radši volím smrt.

    Velmi povedená komedie *4*
    • Re: Hlášky

      To vipada na Mítinu...ÁÁÁÁ....
      Upé Luxus Film...Mazec povedeny... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit