Přejít na výpis diskuzí

Nepolíbená

FILM 4.3.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je naprosto báječný film, dneska jsem ho viděla po několikáté a můžu na něj koukat pořád. Pěkný romatický film, kde není nouze o vtipné scény, krásný příběh, pohodová Drew Barrymore jako převlečená středoškolská studentka, která se snaží být oblíbená se pro tuto roli hodí báječně. Michael Vartan je taky skvělý a nutno podotknout, že je fakt okouzlující a ani se nedivím Josie, že se do něj zamilovala. Prostě pohodový, úsměvný film, který není přitažený za vlasy, člověk se u něj uvolní a fakt pobaví. A taky ten film mám ráda z toho důvodu, že se při něm sama vracím do svých středoškolských let.
  • Krása

    Nemám slov k tomuhle filmu,protože je tak krásný že to nejde ani vyjádřit.Mě osobně hrozně dojal konec.Jsem velká fanynka drew a skutečně si myslím že se na tuhle roli velmi hodila..prostě nádhera x)
  • nej...

    ahojky prosím vás nemá někdo tu zavěrečnou písničku jak se tam pusinkují. jinak ren film je bezva a nej nej nej nej ..... *3*
  • Dokonalý film!

    Tenhle film jsem viděla nespočetněkrát a můžu se na něj klidně dívat znova a znova. Je naprosto úžasný, Drew a Michael jsou super herci a filmy s nima mě prostě berou. Všichni co mají rádi romantiku a vynikající herecké výkony by si tenhle film neměli nechat ujít. *4*
  • Re: NEPOLÍBENÁ

    Prima pohodová romantická komedie. Michael Vartan coby středoškolský profesor Sam Coulson je neodolatelný, malinko jsem se zasnila a závěr mě dojal. Pro Moniku R. (i ostatní)jeden odkaz;
    http://jana-4.blog.cz/0707/ film-s-drew-barrymoer-a-michaelem-v artanem . *4*
  • NEPOLÍBENÁ

    Ahoj lidi. Videla jsem film nepolibena a musim rici , ze me dojal a navic obohatil o myslenku, ze cesta k prave lasce je slozita. Josie mi pripomela sebe samu a take to, ze nekdy kdyz si holka neveri, tak to nemusi byt tak uplne nasdkodu, protoze podle me clovek , ktery si neveri je bezpredsudkovy k druhym a je vice citlivy a uvedomely. takze vy co si neverite, tak neni za co se stydet laska na vas ceka a opravdova. Tento film citlive popisuje , jak skodolibost zanecha v cloveku hluboke rany a ukazuje, ze cekat na toho praveho prinasi ovoce. libil se mi nazor, ze chodit a libat se s kterymkoliv klukem, ktery se usmeje je prostoduche a ubohe. laska neni holubnik a myslim ze tento film predvedl, ze by sem lidi meli zamyslet nad tim, jestli sim tohoto krasneho citu opravdu vazi nebo jestli slovo miluju te pouzivaji jako ahoj a srdce lamou na potkani a je jim jedno jak se ten druhy citi a jestli mu tim ublizili.HOLKA NEBO KLUK, KTERY NEMA KLUKA VE DVACETI A VYS JE automaticky spolecnosti odsuzovany a pro smich, ale kdyby lidi nebyli tak zbrkli a netrpelivi tak by tu pravou lasku take poznali.Tento film je tak citove osvobozujici, ze mate nejen chut cit , ale mate i chut byt trpelivy a ukazat cit ano, myslim, ze tento film vam ukaze, ze ukazat cit a slabiny neni ostuda . SKUTECNE NADHERNY FILM, KTERYN MI NECHAL V SRDCI PAMATKU. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit