Přejít na výpis diskuzí

Nespoutaný anděl

FILM 7.9.2010 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • William Levy je skvělý herec, natolik, že jsem o něm napsala knihu https://www.instagram.com/pavla.fisek_kniha_william_levy/

  • jo je to sesky fan chci vas videt miliju vas fak paa lenkaaa *1* *1* *1*
  • Jak já miluji tuto telenovelu
    Už ji sleduji po 5 je to BEST BEST BEST :3 :3 *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bien sanroman chuan Migel todavía hermoso y marichuj simplemente fresco mejor de los mejores actores de todo el mundo justo muck ellos *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • miluju nespoutaného anděla je boží a viděli jste uz Bouřka dobrodruzství lasky,a rodiná kletba ale lepší je bouřka neš rodína kledba miluju nespoutaného jo a v Mexiku Citi se mluví 3oanělsky iv
    Mexiku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mim prani je se svama setkat mam vas rada a prod se na vas budu divat sem rada ze tento romnticki a uzasni flm ekzistuje
  • pro me je nespoutany andel vsim na svete nikdo by me od nej neutrhl mam rada maricuj,chuana migela,majitu,chuanita atd... jsem moc rada ze jsem tuhle telenovelu poznala a prala bych si abych se mohla jednou stretnout s maricuj a chuanem migelem moc to by byl muj sen kez by se splnil *14* *14*
  • milůju nespoutany andel *12* *12*
  • dobrí den píšu protože mám rada nespoutany andel a hlavne maričuj a chuana migela a majtu a chuanita je to můj oblibenej seril ja to milůju vaneska *1*
  • Anděl?
    Nejkrásnějsí telenovela všech dob!:3♥ Nejenže tam hráli skvělí, krásní herci/herečky, tak taky to bylo úžasný!♥ Úplně jsem brečela jak to skočilo :( Ale hlavní je že to skončilo šťastně!♥ Marichuy a Juan byli úžasnej pár. Je škoda, že spolu nejsou i v reálu:( Ale i tak byli nejůžasnější!♥ Kéžby tu telenovelu začali dávat od začátku:)♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit