Přejít na výpis diskuzí

Nezkrotná touha

FILM 10.2.2008 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lynette
    Tragický příběh ze života
    Je to sice už nějaká doba, co jsem tenhle film viděla, takže nemohu jíti přesně do detailů, ale zanechal ve mně opravdu silný depresivní pocit, angličtí herci mají hereckého talentu přehršel /nevím jak to dělají/ a dokáží poměrně z nezáživného příběhu v nepříliš hezkých interiérech a exteriérech udělat opravdový filmový zážitek, na který se nazapomíná. Trochu mi tedy vadil ten incestní vztah mezi sestřenicí a bratrancem, ale v podání tak skvělých herců jako je Rupert Graves a Samantha Morton to nakonec nevyznělo ani až tak amorálně. Hlavně ten konec byl dost děsivý pro hlavní hrdinku a tragický pro jejího bratrance do něhož byla zamilována, ovšem ani ten cvok, který i přes jeho hrubou, zpustlou povahu byl fanaticky zamilován do hlavní hrdinky nedopadl nikterak dobře, i když si za to mohl tedy sám, uříznul si sám sobě schválně na pile nohu, aby tak svou milovanou k sobě navždy připoutal, aby trpěla a měla vůči němu navždy po celý svůj život výčitky svědomí a starala se o něj, protože od něj předtím nakrátko utekla ke svému bratranci a to se přec nezapomíná.. Pak ale udělala tu chybu, že se k tomuhle maníkovi vrátila zpět a kdyby film měl pokračování, nejspíš by jí v krátké době úplně udeptal k smrti. Hodnotím 9/10.
  • FUCK

    SAMANTHA MORTON STINKS LIKE SHIT !!!!
  • Re: Opice Mortonová...

    Nemohu jak jinak než souhlasit. *3* *5*
  • Opice Mortonová...

    taková tlama jako je samantka mortonová se jen tak nevidí *9* *9* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit