Přejít na výpis diskuzí

Nickyho rodina

FILM 29.2.2012 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drahokam mezi dokumenty :-)
    Opravdu moc a moc povedené, celé mě to velmi dojímalo a po celou dobu jsem bulela jak krokodýl, což se mi moc často nestává a hlavně, už se mi to opravdu hodně dlouho nestalo. Tento dokument je opravdu moc silný a ještě silnější je síla lidskosti pana N. Wintona, před kterým smekám a velmi ho obdivuji. Přeji mu, aby mu zdravíčko ještě dlouho sloužilo a moc bych si přála, aby byl nejenom pro dnešní mládež velkým vzorem člověka s vyvinutým sociálním cítěním a velkou odvahou a taktéž pokorou, pan Winton je neskutečně skromný člověk, který své dobré skutky bere jako samozřejmost a přesně podle toho se pozná charakter s velkým CH. Už za života se stal legendou a velkým vzorem morální síly a odvahy. Doufám, že takové hrůzy, které probíhaly za 2.sv. války se již dít nebudou. Hodnotím zde nejvyšším možným hodnocením 10/10, i když hodnota tohoto dokumentu je daleko daleko vyšší.;-) :-))
  • Dokonale zpracovaný film, bravurně vystihuje napjatou atmosféru té doby a loučení rodičů s dětmi, nejděsivější scéna je, kdy maminka Klára Issová na poslední chvíli podává svoji nejmladší holčičku oknem rozjíždějícího se vlaku jejím starším sourozencům, opravdu infarktová situace, to zamává snad s každým divákem. Moc dobré dílo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit