Přejít na výpis diskuzí

O.C.

FILM 12.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avrilie

    ?????

    hey tak wůbec newím jak to je...bude ta 5.série??strašně bych byla ráda kdyby byla bo spíš aby tam byla Marissa.....wždyť to bez ní není wono....Teylor se k Ryanovi wůbec nehodí.......ježíš Teylor je úplná pipka.....jen si vzpomeňte jak se porpvé seznámili Ryan s Marissou.....jak jim to slušelo.......pár wideí sem viděla na youtube.com a tam má Teylor s Ryanem dítě........tak newím.....staršně ráda bych byla kdyby Ryan byl s Marissou,vždyť o nich ten seríál hlavně byl,ale nesmím zapomenout taky na Summer a Setha...to je ta naše 4!!
    • chicko

      Re: ?????

      marissa je znich nejhorsii...sem rad ze tam pak neni...furt jenom drogy a chlast...
      • avrilie

        Re: Re: ?????

        *13* náhodou je Marissa skvělá!!Mischa perfektně zahrála tuto roli *1* a přesně jak už napsala zanesskaaaa představuje holku, jak může dopadnout když má deprese! *5*
        • Re: Re: Re: ?????

          ja nwm koho mam rači je fakt že s Marissou byl ten serial samej problem ale bez ni to už prostě neni the O.C. jinak Taylor mi neva, působí praštěná ale milá a k Ryanovi se ale nehodí to je fakt...
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ?????

        je tam, protože představuje holku, jak může dopadnout když má deprese..
    • Re: ?????

      Neumřela ona náhodou ve 4ce?:) jako Marissa?? *7*
      • avrilie

        Re: Re: ?????

        nene úpŁně na konci 3řaĐy!! *3*
  • avrilie

    Marissa zpět

    Wíte už o tom???Marissa zase bude hrát a to v 5.řadě!!!drsný na youtube jsou videa,málem jsem nepochápala,ikdyž jsem hodně ráda že tam zase bude,docela by mě zajímalo jak ji oživili...?!? *7* *15*
    • Re: Marissa zpět

      to je podvod
  • Čau lidišky, chtěla bych se zeptat jesli někdo nemá všechno díly OC na dvdčku bo taaak.
    • cheeeky28

      Re: ♥

      mám je na dývku, pošlu ti odkazy jestli chceš???
      • Re: Re: ♥

        plosím mohla by si mi to dvd zkopírovat a hodit na mail?byla bych ti moc vděčná......dííííííííík es *4* *4*
  • 1.řada

    Podle mě byla nejlepší první řada, jak se Ryan s Marissou teprve poznávali a pak se dali dohromady. Neříkám, že pak to nebylo dobrý, taky to bylo super, ale u mě prostě jasně vede první řada :))) A když umřela Marissa, tak už to nebylo ono
    • Re: 1.řada

      jj uplně se všim souhlasim....bylo to smutný jak umřela Marissa ale poslední díl byl taky úžasnej.. *14* ta svadba jak na něj ještě vyplázla jazyk...:D upe sem brečela...:D
  • poslední díl

    Dneska byl závěřečnej díl,tak to jsem si určo nenechala ujít a točila jsem to,dívali jste se taky?? *9* Se mi i chtělo malinko brečet jak tam byla malinká ukázka jak byl Ryanek mladej a poprvé uviděl Marissku!! *15* jo a chtěla jsem se zepatat neznáte stránku kde se můžou stahovat o.c. videa nebo spíš český díly????please napište mi,aspoň něco,díky!!! *1*
    • Re: poslední díl

      www.sleduj.chytry.cz pak máš nahoře filmy online serialy online... tak dáš na seriály a už jenom najdeš v menu the O.C. a máš tam všechny díly v průměrný kvalitě...
  • oc.

    jojo je to supr seriál sice to s marissou neni ono ale i tak je to supr a mnohem akčnější...a chtělo by to sem dát více informací o o.c..škoda že je tak málo řad..tak se mějte krásně papa andy *1* *1*
  • Marissa

    no právě teďka se mi ty díly moc nelíbí,ale koukám na ně že... *9* se psalo jak umřela Marissa tak v Americe klesla popularita serialu,bez ní to už nené vono...
  • o.c

    jako ona je to škoda že umřela....ae bylo to už celkem ohraný jak se pokaždý k sobě vrátili teď je to ono *4* *14*tenhle seriál je fakt moc božííí seriál *14* *14* *14* *14* *1*
  • O.C.

    *15* O.C. je fakt božííí seriál!!!!jen mě mrzí,že umřela Marissa!!!!´Bez ní už to není vono....S Rayenem jim to fááákt sŁušeŁo!!!!! *14*
  • O.C.

    O.C. je fajn seriál a teda alespon' u mě mi nahradil nedávno skončená čarodějky do kterých jsem byla blázen *3*
    • Re: O.C.

      joo to teda je *3* *14*
      • Re: Re: O.C.

        No jaksi Marissa je supr ale kdyby nezemrela bylo by to ohrany *3* ted to ma aspon tu spravnou citovuo poetu *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit