Přejít na výpis diskuzí

Ordinace v Růžové zahradě 2

FILM15.7.2008 17:55
288 příspěvků

Ordinace v růžové zahradě (také známá jako Ordinace, Růžovka) je český nekonečný seriál z prostředí kamenické nemocnice. Seriál se vysílá na komerční televizi TV Nova od 6. září 2005, kdy se děj soustředil na soukromou gynekologickou kliniku. Na jaře 2015 se odvysílala jubilejní desátá řada. Na podzim 2015 se odvysílal jubilejní díl číslo 600. Od ledna roku 2008 se tvůrci rozhodli seriál přejmenovat a k jeho názvu přidali číslo dvě — Ordinace v růžové zahradě 2. V seriálu se změnilo rozpoložení děje. Stále však gynekologie zůstala, ale v ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od těch doktorů z růžovky bych si nenechal ani zavázat bolavý palec, tak jsou nepředsvědčiví, a ani spočítačem neumějí...
  • Nejpitomější seriál od dob vzniku televize. Jaké IQ mají obdivovatelé této hrůzy_
  • Nemám ráda české seriály,ale na růžovku jsem kdysi koukala.Když však začali do seriálu tlačit reklamy (myslím tím do scénáře) přestala jsem na to koukat úplně.Už jsem ho asi 5 let neviděla a vůbec mi to nechybí.
  • Muzete me dat prosim email na Andreu Ruzickovou chci si sni psat
  • Ordinace je prostě muj nej nej nej a furt se na neho divam a nejlepsi je tam Andrea Růžičková a Marika Šoposká ale Andrea je nej je hezka krasna a mila
    • Přesně, konečně někdo normální,já mám ruzovku moc ráda ❤️❤️❤️♥️♥️♥️:-P
  • V ordinaci je nejkrásnější Andrea Hanáková (Klára Cibulková)
  • nechci aby Běla umřela aBibi zmiz. *14* *6*
  • Seriál Ordinace v růžové zahradě 1 a 2 je prostě nejlepší seriál co znám.
    A Luky1987 jestli tě ten seriál nebaví tak proč si ho někdy vůbec sledoval.
  • Luky1987
    Je to volovina seriál celá Ordinace v Růžové zahradě 1 aj 2
    • Jestli říkáš že je to volovina tak si to nech pro sebe a příště si to pořadně rozmysli jestli to jsem napíšeš. :) :)
  • drancakova.barb1
    no to je fakt je to super seriál *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit