Přejít na výpis diskuzí

Osobní strážce

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lynette
  Zajímavosti:

  Osobní strážce /1992/:

  Ústřední filmová melodie zněla v únoru r. 2012 na pohřbu zpěvačky Whitney Houston, jenž ztvárnila ve filmu hlavní ženskou roli pěvecké divy.

  Původně se tento příběh měl natáčet už v půli 70. let - hlavní pěveckou hvězdu však měla hrát tehdy Diana Ross a jejího bělošského osobního strážce herec Steve McQueen, avšak projekt byl nakonec zastaven, protože byl v tehdejší době považován za příliš kontroverzní. Koncem 70. let se opět tento projekt plánoval natočit, do filmu se počítalo jako s hlavní hvězdou opět s Dianou Ross, ale role osobního strážce byla přeobsazena hercem Ryanem O'Nealem. Projekt byl však opět pozastaven a to z důvodu, že oba hlavní protagonisté si povahově příliš nesedli a prý to mezi nimi dost skřípalo.

  V Hollywoodu se traduje, že tento filmový projekt byl zrušen dokonce 67krát, až teprve režisér Mick Jackson ho uvedl r. 1992 na světová plátna kin.
  • lynette
   V rasistické Americe byl tento projekt považován za poněkud kontroverzní i v době vzniku počátkem 90. let. Např. herec Kevin Costner, který ztvárnil hlavní mužskou roli osobního strážce uvedl, že se ho lidé často ptali zda mu nevadí, že jeho hereckou partnerkou je zpěvačka a herečka černé pleti Whitney Houston.

   Herec Kevin Costner, jenž byl filmovým partnerem zpěvačky Whitney Houston uvedl v únoru r. 2012 na jejím pohřbu, kterého se taktéž osobně zúčastnil, že si s Whitney Houston po lidské stránce velmi rozuměli během natáčení tohoto filmu.

   Na hlavní roli zpěvačky byly zvažovány taktéž herečky či zpěvačky jako Olivia Newton-John, Dolly Parton či dokonce Madonna - nad všemi těmito však nakonec zvítězila Whitney Houston.
 • Samurajský meč

  Nevíte jak se jmenuje samurajský meč z tohoto filmu?
 • Song

  Ahoj,prosím,nevíte,jak se jmenuje písnička z filmu Osobní strážce? Jestli víte,napsali byste mi prosím název na můj mail? Děkuju moc!
  • pet.matysek
   a ještě Queen of the night
  • pet.matysek
   I will always love you
  • e.b.p.m

   Re: Song

   I have Nothing
  • Re: Song

   I WILL ALWAYS LOVE YOU *3*
  • jessica_k

   Re: Song

   asi myslis tuhle známou: I Will Always Love You takhle se jmenuje ale to uz si asi zjistila.. *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit