Přejít na výpis diskuzí

Pád do tmy

FILM 4.3.2007 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednorázová záležitost...

    Když jsem viděla tento horor poprvé, celkem jsem se i bála, i když to bylo celé nesmyslné. V jeskyních byly podivné stvůrky - zmutovaná lidská rasa jak jsem pochopila, která trhala na kusy skupinku kamarádek svými zuby jako by to byli dravci, jenomže s takovými pahýlkami údajných smrtících zubů by leda mohli žvejkat seno nebo bejt na tekutým žrádle.. No, prostě výhrad jsem měla víc, ale dobrá, účel děsit lidi to plnilo. Ale jenom napoprvé, když jsem se dívala napodruhé, měla jsem co dělat, abych nevypla. Takže, když to shrnu, toto dílko je maximálně na jedno koukání. Dávám 5 / 10. Ze soucitu.
  • your-darling

    mrtě hustý

    I když sem to viděli poprvé ve společnosti party puberťáků,byly sme posraný všichni...Dost drsný lekačky..je fakt,že je to nesmyslný,ale kterej horor neni...Kam se na to hrabe ve 3:15 zemřeš a jim podobný...Stojí to za to,ale konec neni jasnej...kdo to pochopí písněte dík... *8*
  • Já si myslím že je to užasný horor i správně lekaví ale kdo nepochopí jedničku musí asi přemejšlet že je ještě 2díl a ten je taky supr a je to mnohem lepší než paranormal activity sice smyšlený ale dost bomba *1* *1* *1* *1*
  • love007
    Já ten film nesnáším...
    Jeden z mála hororů, při kterým se fakt bojím...ti tvorové jsou hrozní :P
    *11* *11* *12* *7* *8* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit